to nebolo normálne, to prikázal sám minister
možno mu prišijú aj podpaľačstvo parlamentu a odsúdia ho preto, ako fašistickí esesáckí nacisti obvinili a odsúdili Dimitrova
Fico za to nemôže, že na Slovensku bolo toľko hlupákov, ktorí sa absolútne nevyznajú v politikoch a politike, ale sú pripustení k voľbám
táto koalícia nás vedie k svetlejším zajtrajškom, že zrejme aj zakážu voľby ako zakázali ukrajinskí fašistickí banderovci v Donbase
nebuď smiešny, že neústavnosť? To rozhodli tí advokáti, včelári, rybári, pestovatelia kužušinových zvierat
tak ja by som si s tou dôverou voči pani prezidentke nebol taký istý, ako uvádza autor. Podľa tej dôvery by mala v budúcich voľbách ak bude kandidovať opäť vyhrať, ale už nevyhrá. Tých hlúpych, ktorí sa nevedia poučiť ani na vlastných chybách bude už veľmi málo
Bežne sa stretávame s tvrdeniami, ........
Tie kvázi bežné tvrdenia sú tvrdenia ideologické, kapitalistické, tvrdo pravičiarské, bruselské , a americké
somár sprostý, opäť klameš a vymýšľaš gebuziny ako vždy, ved´ ty ani iné nevieš, nie si normálny, ako vždy
za chvíľu bude Fico súdený, že podpálil parlament, ako za nacistického Nemecka odsúdili Dimitrova na príkaz najvyššieho fuhrera Hitlera. Akurát kto je u nás teraz ten najvyšší fuhrer?
ten uš a Tý bude musieť po voľbách zdrhnúť, ale už ani nie na Belizé, ale až do Antarktídy pod ľad, tam ho nenájde nik
tak toto je podľa kolíkovej vyhlášky na basu, lebo je to už v súčasnosti hoax
Šeligovi už opäť prišli od Sereša na účet money, tak už judášsky pindá
a teraz je fejsbúk, tak to vieme všetci
Ak by bol Šeliga charakter, tak zatvorí ústa a ani necekne, ovšem ak by bol.....
správne to zhodnotil Lenč, veď oni sú všetci do jedného tĺci, na čele s uš aTým
toho spomenie pani prezidentka, keď vytiahne hlavu z piesku a vystúpi s kritikou Fica a bude sa nad Fico pohoršovať, ako to citlivo vníma.
ano máš pravdu aj tučniakov Patagónii . Pánečku, máš tvoj rozum tak som najmenej minister finacii, či rodiny
o aký trestný čin ide polície ešte nešpecifikovala, lipšici budú na tom tuho pracovať aby niečo vymysleli aj s čurillovcami
nakoniec vyhlásia, ze Fico nemohol šoférovať, lebo bol ožratý, tak ho museli zbaliť
Odporúčame