vyzerá to tak, že fašisti aj voľby zakážu, resp, ako v Donbase odoberu lotri nelotrovým Slovákom volebné právo a právo kandidovať
vyzerá to tak, že fašisti aj voľby zakážu, resp, ako v Donbase odoberu lotri nelotrovým Slovákom volebné právo a právo kandidovať
to Lukašenko je ešte oproti týmto totálny demokrat
aj Havla tak za socializmu eštebáci vždy ked´ boli v Prahe protesty preventívne zadržali a potom ho pustili
hygienka by mal odvolať a zbaviť ho štátriadiacich právomocí a tzv. pandemické opatrenia by mal riadiť infektolog. Infektolog by nikdy nedelil ľudí na očkovnaých a neočkovaných, ale na infikovaných a bielych. Celý tento systém so slobodou očkovaných je hrubé lajdáctvo a porušovanie zodpovedných a porušovanie protipandemických opatrení, lebo vlastne zaočkovaní veselo vírus prenášajú všade kde sa len , kde žijú ľudia
zákaz nočného vychádzania pre celé Slovensko Mikas vyhlásil, až môže TT Igorko spokojne spávať, až ho nik v noci neruší zo spania
vyzerá to tak, že pán Majerský tým policajtom, ktorí ho zatkli aj neschopnému a len sľubujúcemu pánovi ministrovi sa ešte ospravedlní
to si vláda od obrovského strachu povolala Amíkov, už neveria ani vlastným bezpečnostným zložkám
Naď opäť klame a robí cigáňa, až sa hory prášia. Fico povedal, na Slovensku ani jeden cudzí vojak
najskôr pán premiér vyplaťte tým zaočkovaným čo ste sľúbili, až nie ste cigáň a potom si vyhláste čo chcete
lebo nikde v Európe ,žiadna vláda sa nebojí štrajkov, že by ju zmietol národ, jedine slovenská , neschopná, sa bojí vlastného tieňa aj vlastných rozhodnutí a všetko necháva na Mikasa, skrýva sa za mikasovým chrbtom
a preto bratislavskí pouliční slušáci alias protivládní pučisti nesmeli slobdne protestovať a boli nanich pustené vodné delá aj ťažkodenci ich rozháňali a strieľali na nich gumipuškami a mrzačili ľudí
postupka, nože nahoď čo vieš o tej Troškovej. Aj akého tohože trestného činu sa to dopustila? Lebo takto len pohlúpo bľačíš jak Igorko
vláda sa nám pokakala, robí jej tri, tri, tri, všetci v nej majú strach z národa, preto zneužívajú moc a vládnutie a pandémiu na zavádzanie fašistického teroru
ano trúby zo Súmračnej trúbia, aby kvapátka zo stropu ciel kolúznej väzby už konečne prestali púšťať kvapkajúcu fašistickú vodu a všetci nevinní nech sú prepustení na slobodu a kajúcnikov nepestovať, neškoliť , ale pozatvárať
to už ruské rakety určite sú zamierené na obé letiská,m akurát v prípade vojnového konfliktu tí ľudia vôkol zahynú
aj Ježiš Kristus , kedˇ vstával z hrobu, tak anjeli trúbili na trúbach
to nie je ústavný súd, to je spolok včelárov, advokátov, rybárov, pestovateľov chrenu a iných komodít
Fico demokraciu nepochováva, tá už je pochovaná v čaputomatovičovej hrobke, ale chce ju pochovanú vzkriesiť trúbením
Odporúčame