kto by už len Matovičovi veril, ten klame bez mihnutia oka a dnes zaprie to, čo povedal včera
kto by už len Matovičovi veril, ten klame bez mihnutia oka a dnes zaprie to, čo povedal včera
tragédiou je, že aj posledná inštancia, zaručujúca demokraciu a slobodu občanov už nie je demokratickou inštitúciou, stali sa z ních politruci
tragédiou je, že aj posledná inštancia, zaručujúca demokraciu a slobodu občanov už nie je demokratickou inštitúciou, stali sa z ních politruci
prečo nie, ak jej nasadíš rušku a dáš ju otestovať
tragédiou je, že aj posledná inštancia, zaručujúca demokraciu a slobodu občanov už nie je demokratickou inštitúciou, stali sa z ních politruci
tu sa robí všetko tak ako povie Matovič a Lipšic. Tí sú zákon, ústava aj smernice EÚ. Ostatné neplatí
pán Majerský, s grázlami sa slušne nedá
to Lukašenko aj Pinochet boli úplní diletanti
aj tí, čo sedeli v kolúznej väzbe nesedeli v kolúznej, ale boli vo väzbe
Borisko ako vždy opäť urobil zo seba klamára a sľubotechnu do aleluja
kapíšo italiáno? alebo nemtudom? ja píšem """""""" konkrétnych ľudí, ktorí urážali zdravotníkov""""""& quot;, nie čo napísal pisateľ pred tebou, ved´ ty chlape máš obmedzené a nekdokonalé myslenie
zatkli, ale už ho pustili
to Fico je zodpovedný za potrestanie tých záchranárov ,nechal si narásť uši a potrestal ich
nedrístaj, ak pindáš, tak pindaj konkrétne veci, konkrétnych ľudí, ktorí s anezastávali zdravotníkov a nadávali im a urážali iuch
a páni heeeeeeeeeeeerci a héééééééérečky nezaujmú stanovisko
verím, že už záchranári a zdravotníci konečne pochopili, že s vládou sa slušne a férovo nedá
tak páni zdravotníci, dúfam, že už teraz konečne budete vedieť, s kým máte tú česť, s kým máte do činenia a pri voľbách budete mať rozum
Bittó Cigániková tvrdila, že po reforme bude lehota dojazdu k pacientom 18 minút. Ved´ tá nežije na Slovensku, nemá ani tušenie ako to v praxi chodí, dovolím si tvrdiť, že dokonca nevie ani kde Slovensko leží.
Bittó Cigániková tvrdila, že po reforme bude lehota dojazdu k pacientom 18 minút. Ved´ tá nežije na Slovensku, nemá ani tušenie ako to v praxi chodí, dovolím si tvrdiť, že dokonca nevie ani kde Slovensko leží.
veď to je klamanie a podvádzanie národa. Lôžka sa nezrušia, ale zrušia sa celé oddelenia a okresné nemocnice prestanú byť nemocnicami
Odporúčame