tak to si vybral tú pravú
tak to si vybral tú pravú
údajne preto ho pani prezidentka musí dorábať u seba v paláci, aby bolo medu dosti, nielen pre záchranárov ale aj pre embassy
šík Igorko aj s Edkom vystúpia na tlačovke, kde národu oznámia, že to záchranári protesovvali proti Ficovi, lebo Fico nechal prázdnu špajzu a záchranári ani zdravotníci nemajú z čoho med lízať, lebo Fico v špajzi žiadny med nenechal
skrátka záchranári mali plagáty, kde kritizovali nesplnené sľuby Hegera a Lengvarského a to zrejme nemali, lebo porušili kolíkovej hoaxový zákon, lebo to čo mali na plagátoch boli hoaxy. Fašisti prídu na všetko aj na hoaxy
ten hlavný fašista núti podriadených , aby všetci policajti robili fašistov. Vyprával som s tromi policajtami z Bratislavy, obrovsky nadávali na bordel aký je v polícii, vraj taký bordel a svinstvo ako teraz v polícii nikdy nebol.
zrejme by mal vstať z mrtvych Brzezyňski, bývalý poradca amerického prezidenta a znovu by mal poradiť Bidenovi ako vtedy, že USA vojensky ani ekonomicky Rusko NIKDY neporazí/ nemá na to/, ale porazí ho hľadaním amerických spojencov v Rusku / disidentov/ dobre ich zaplatiť, aby rozvrátili Rusko zvnútra. Výjde to neporovnateľne lacnejšie ako zbrojenie a účinok bude zaručený
vedˇten Blinken, to je taký mladý somár kindermudrlant, ale starý americký šovinista
jasné, treba sa ich zbaviť, preto ich treba povinne očkovať
vianočný punč dlho nebude, lebo štrajky........ až do konca tejto vlády
on sa lieči v Rakúsku, jemu sú naši zdravotníci ukradnutí, má ich " na háku"
prídu matovičov hovorca Heger aj s Matovičom a Lengvarským na tlačovku a preukážu svoje charaktery a múdrosť a hned všetci Slováci vyzdravejú, možno aj tí pochovaní vstanú z mŕtvych. Pánečku a to je hoax, lebo pochovaní už z mrtvych nevstanú. To bude mať Kolíková zo mňa radosť, že jej zákon nie je zbytočný a blbý
keby to bola vakcína tak ano, ale je to americké neoverené svinstvo
to maslo, čo má na hlave už nikdy nezmyje, aj keby postavila dve nové skládky
ale kdeže oni si spokojne hrajú hockey a bicyklebal na zamrznutom modrom Dunayi od Šumavy až k Tatrám
také vysoké čísla, to všetko robí tá sloboda očkovaných, roznášajú to, kde sa dá.
vláda dala jasne najavo zdravotníkom , čo u nás momentálne je vrcholom polititiky: kapitalizmus a vykorisťovanie pracujúcich si rozvracať nedáme
a to tí záchranári mali z pekla šťastie, že ešte neplatí ten kolíkovej fašihoaxzákon. Šák to by ich pozatvárali až by boli čierní, lebo tie plagáty mali hoaxy / lebo Heger aj Lengvarský svoje sľuby čestne plnia/ a za hoaxy bude basa
Ukrajincom , Bulharom, Srbom tie mizerné platy stačia, ktoré u nás lekárom platia
tá osoba citlivo vnímavá má celú hlavu v piesku strčenú
a na Mikasa som zabudol, ten je viac ústavný právnik ako hygienik
Odporúčame