Bittó Cigániková tvrdila, že po reforme bude lehota dojazdu k pacientom 18 minút. Ved´ tá nežije na Slovensku, nemá ani tušenie ako to v praxi chodí, dovolím si tvrdiť, že dokonca nevie ani kde Slovensko leží.
Bittó Cigániková tvrdila, že po reforme bude lehota dojazdu k pacientom 18 minút. Ved´ tá nežije na Slovensku, nemá ani tušenie ako to v praxi chodí, dovolím si tvrdiť, že dokonca nevie ani kde Slovensko leží.
veď to je klamanie a podvádzanie národa. Lôžka sa nezrušia, ale zrušia sa celé oddelenia a okresné nemocnice prestanú byť nemocnicami
lebo povedal Kotleba......
reforma prinesie menej úmrtí, už nebudú zomierať ľudia v nemocniciach, ale doma, lebo do nemocnice sa nedostanú
ak budú chcieť záchranári nabudúce protestovať, môžu mať len plagáty zhotovené Matovičom a Hegerom a len s takými môžu ísť do ulíc alebo pred parlament
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++po matovičovsky
to ordinovanie po telefóne im niekto nariadil, neskôr doporučil, takisto pán minister Lengvavrský odporučil lekárom požadovať testy alebo očkovanie pred vstupom do ambulancie, ale MOMky nezabezpečil aby testovali zadarmo a práve vtedy ľudia " bohovali" MOMkárom, lebo musel platiť testy po 13 neskôr 10 E a až potom mohli ísť na ošetrenie, ale už bolo neskoro, tak mohli ísť k lekárovi až druhý deň
ja sa domnievam,že čínska demokracia ja skôr pre drobných ľudí ako táto súčasná slovenská, mimo toho v Ćíne zlodejov a podvodníkov, okrádačov štátu vešajú
takže až dve použiteľné letiská na Slovensku už nebudú slovenské
verím, že si všetci záchranári zoberú z tohto incidentu poučenie na celý život, čo Slovensko Slovenskom stáť bude a že sa už nikdy " prechcať" nedajú
ale veď bolo, ale pani prezidentka a ÚS ho neuznali
pouliční protivládní pučisti sú spokojní, lebo už vládnu a legálne ., bez puča
dúfam, že už pán doktor Dobiáš sa neobjaví na TV obrazovkách a nebude vyzývať k očkovaniu, že očkovanie je jediná cesta k záchrane
a nemal by Mikas v tých svojích vyhláškach, ktoré koalícia povýšila nad ústavu a všetky zákony zverejňovať mená papalášvýnimkárov?
ešte by sa patrilo vydať zákaz súlože odzadu / na psíka/
súhlasím s blogom akurát dodám, že by si pán Igorko zaslúžiť navrhnúť na nobelovú cenu za demokraciu, slobodu a právny štát
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++
ale že pani prezidentka neprišla podporiť policajtov pred parlament pri proteste zachranárov. Patrilo sa jej predsa chrániť demokraciu a slobodu
Odporúčame