polícia musela zasiahnúť, lebo chránila života všetkých koailčných poslancov, ktoré boli v ohrození
polícia musela zasiahnúť, lebo chránila života všetkých koailčných poslancov, ktoré boli v ohrození
jasné, neskandovali dajte sa očkovať, dajte sa očkovať, huráááááááááááá.
keď nemali plagáty : dajte sa očkovať. Preto tak dopadli. To taký Mikas , Sabaka, či Krčméry s Jarčuškom ako správní plagátmajstri by niesli plagáty akurát dajte sa očkovať
šák na plagáty majú udelené certifikáty akurát Matovič a Heger, ostatní nemajú nárok, aj ústavný súd im to potvrdí
en zákaz zhromaždení, to je to, o čo tejto vláda ide celé temer dva roky, čo sú pri moci. To je jediná záchrana pre nich a vlastne to jediné čo dokážu pri spravovaní a riadení štátu, inak nedokážu nič, akurát si ulievať pri nákupoch všetkého možného i nemožného do vlastných vrecák
a platí zákaz aj pre Šeligu a Žitňanskú?
neuvoľnila, len prehodila z denného zákazu na nočný
ty si obmedzený hlupák a dilino, pýtaš sa ako konkrétne ich drží, tak som ti odpovedal. Ale ty bude zrejme nejaký Itelián alebo príslušník itelianskej menšiny, ktorého iškolába, do ktorej chodil nenaučila lovensky čítať. Matovoliča poznať na diaľku
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Okrem iného podľa zákona a ústavy má právo prezident požiadať o zvolanie Bezpečnostnej rady štátu, ktorej sa má právo zúčastniť a tam vytknúť premíérovi, vláde, že nedodržiavajú zákony a ústavu pri riadení pandémie a núdzového stavu a požiadať ho , aby to okamžite premiér napravil a konal v mysle právnych legislatívnych noriem. Nie vystúpiť s tým pred kamerami a novinári urobia z nej hrdinku, že tresla po stole, ale netresla, len si dovolila sa spýtať. Žiadny Mikas, žiadné konzília, žiadna koaličná rada ale premiér má riadiť a je za všetko zodpovedný
ten má jedinú povinnosť, nosiť budayku
ale ešte ti posledný raz poslúžim. Okrem iného podľa zákona a ústavy má právo požiadať o zvolanie Bezpečnostnej rady štátu, ktorej sa má právo zúčastniť a tam vytknúť premíérovi, vláde, že nedodržiavajú zákony a ústavu pri riadení pandémie a núdzového stavu a požiadať ho , aby to okamžite premiér napravil a konal v mysle právnych legislatívnych noriem. Nie vystúpiť s tým pred kamerami a novinári urobia z nej hrdinku, že tresla po stole, ale netresla, len si dovolia sa spýtať. Žiadny Mikas, žiadné konzília, žiadna koaličná rada ale premiér má riadiť a je za všetko zodpovedný
niet sa čo diviť, lebo čím viac pani prezidentka odporuje cti, morálke, etike, zákonom , ústave a právnemu štátu, tým viac má sympatii u oľajnovoličov, Tí také vlastnosti už majú zakódované v génoch. Keď oľajnovličov človek číta, tak zapochybuje: možno vôbec človeka s takýmto myslením nazvať Homo sapiens?
a viem aj so Sovietskym zväzom na večné časy
niet sa čo diviť, lebo čím viac pani prezidentka odporuje cti, morálke, etike, zákonom , ústave a právnemu štátu, tým viac má sympatii u oľajnovoličov, Tí také vlastnosti už majú zakódované v génoch. Keď oľajnovličov človek číta, tak zapochybuje: možno vôbec človeka s takýmto myslením nazvať Homo sapiens?
bodaj by oľajnáci nedôverovali, veď prezidentka drží Matoviča aj celú koalíciu nad vodou
po tých kopancoch, ktoré robí vláda aj Čaputová už bude možno aj v budúcich voľbách Fico prezidentom, už bude málo tých " lebo Fico"
Odporúčame