aj u nás takých bolo........a už nie sú
lebo bol na pitve, ale všetkých po očkovaní zomrelých nepitvajú
aj štát SR je účastníkom 51 % akcií v SPP či elektrárňach - bol som v šope pre lopatu
pánečku, mať tak tvoj rozum a právne vedomie, tak som matovičovolič a čaputovolič
účastník, ak sa pozrieš do obchodného zákonníka ja spolumajiteľ firmy
zaočkovaní dôchodcovia ich uvoľnili, už spokojne spia na večné veky
Pandemické situácie má podľa zákona riešiť a nariadenia vydávať Bezpečnostná rada štátu. Jej šéf je totálne neschopný a akurát sa skrýva za koalíciu, Mikasa a kdejakých svätých ešte, ktorí s tým nemajú mať nič spoločné. A pani prezidentka tomu všetkému sa len zdiaľky prizerá a nič nevidí a nič nepočuje. Počuje a vidí len vtedy, ak vidí Fica
môžeš si prísť natrhať, možno zmúdrieš
aj špenát im vyrástol na hroboch, aby pozostalí mali čo jesť k štedrovečernej kapustnici
prečo nám nadávaš do matovičovoličov?
veď ľudia sťa rodinní príslušníci sú veľmi rozumní / čo sa o vláde nedá povedať/, disciplínovaní a zariadia si všetko tak, aby vzájomne neohrozili svojích blízkych a seba navzájom.
pán von der Leyen je veľký účastník akcií vo firme dovážajúcej vakcíny od Pfizeru do EÚ
sloboda pre očkovaných a toto je výsledok. Vírus sa nekontrolovane šíri celým Slovenskom. Zrejme to vláda robí zámerne, ten vírus zrejme k vládnutiu potrebuje
aspoň vidíš, čoho všetkého je schopný tvoj fuhrer, za ktorého by si život dal
už som ti napísal viackrát, že ja som bruchomluvec
Chlap je charakter, čestný muž a žiadny flink, hlúposť z úst nevypustí, stojí si vždy za slovom
Chlap je vždy Chlapom, v každej situácii. Tí ostatní sú len muži. Takého skutočného chlapa vždy zahral Vlado Muller
ale som veľmi zvedavý, či pani prezidentka dá také niečo posúdiť ústavnému súdu, keď je taká hrozná milovníčka ústavnosti a demokracie
takéto niečo je schopná schváliť len súčasná matovičovláda
Odporúčame