veď Kovařík spáchal trestný čin. Či to sa pri tomto ministrovi neráta?
Kiska aj Čaputová veľmi dobre vedeli, koho tam potrebujú menovať, koho hlavní kádrovčíci Baraník Dostál schvália
vyzerá to tak , že ústavní sudcovia budú zrejme perfektní ohýbači a kriviči ústavy, práva a právneho štátu
ten keď skončí ufrngne zo Slovenska, možno pôjde do južnej Ameriky, tak nacisti utekali po skončení II. svetovej vojny
keď sa situácia s očkovaním ukľudní, tak aj počty mrtvych klesnú
ak to človek zhrnie tak vychádza definícia, že v demokracii každý blbec a vôl môže vládnuť, ak má za sebou bohatých sponzorov alebo veľa peňazí
aha, to bol ten svetový jazdec formuly 1, čo na motorke závodil
predčasné voľby by pomohli k tomu, že s príchodom novej vlády by prišli rozumní ľudia, odborníci, ktorí by zaviedli pandemické plány a prísne by sa dodržiaval v boji s kovidom. Takto tu je teraz bezrozumové šašovité čoro moro.
lebo ani koaličník v dome pionierov nemá záujem, aby Slovensko bolo právny štát
dobre čítaš, v dome pionierov sedí piaty člen koalície
tých zločineckých skupín všetkého razenia a všetkého kalibru tu už bolo až, až ,lipšicovo komando na tom tvrdo pracovalo, a všetkých musia pomaly ale isto ,púšťať na slobodu
Robko máš to marné, žiadného koaličníka nepresvedčíš, ani toho v dome pionierov nie
veď on len každým dnom dokazuje, že uňho je to diagnoza, zrejme má na to aj od lekára papiere a potom rovnako diagnostický postupujú aj sa vyjadrujú a konajú všetci oľajnáci, vrátane premiéra
a to ten kolíkovej zákon bude platiť aj na Matofiča, alebo pani Kolíková pri tých svojích " schopnostiach" tam počítala aj s nejakou papalášvýnimkou
pri tom ako vládnu títo múdrosráči, nemusí nik žiadne aktivity vykonávať, múdrosráči sa pochovajú sami, ved´ žiadného rozumu nemajú , oľajno je už raz také
keď veľa očkovaných už je tam hore na druhom svete a tí už liečenie nepotrebujú
ja som tu prosim ako1. pomocník, 2. zástupcu pomocného skladníka v sklade očkovacích látok firmy Pfizer
aj od nás, ktorí sú v Británii, ked´ ochorejú alebo k zubárovi, prídu sem k lekárovi, že tam je to hotová katastrofa
nezaujíma, mám na to svoj názor, aj tam osobne som vyjadril svoje postoje
Odporúčame