hospitalizovaných ubúda, ale najviac vďaka tomu, že odišli na druhý svet
hospitalizovaných ubúda, ale najviac vďaka tomu, že odišli na druhý svet
tí naši múdrosráči sa poistili núdzovým stavom
v druhej vlne za Krajčího to bolo veľmi zlé, teraz v tretej vlne za Lengvarského to je hotová katastrofa
v Rakúsku sa to štrajkuje, keď nemajú lockdown, asi tam majú demokratickú vládu aj demokratického prezidenta
a bude lockdown a hotovo a štrajkovať sa nebude, až do jari
a trtni ešte raz.........
bola to paráda, radosť počúvať, keď traja tenori koncertovali
keď capy nevedia robiť záhradníkov, akurát zožerú pre vlastnú potrebu všetko čo vidia a napáchajú obrovské škody
už neplatí ústava, už neplatia ľudské práva, už sa im bude dobre sledovať a lipšici budú mať robotu, veeeeeľa roboty
vďaka Vlkom a rôzným iným ochranárskym spolkom, ktorí ochraňujú podkôrnú háveď a hmyz padajú slovenské lesy a nemá čo vlahu zadržiavať
US letectvo takto bojuje za svetový mier na hranici s Ruskom
Uvedený pán je totálne neschopný, nič nedokázal , najmä proti tretej vlne. Maximálne len sľubuje a sľubuje a sľubuje a nič nekoná
až na to, že v celom východnom bloku riadia protiľavicovú politiku všetky embassy a doslova blokujú a znemožňujú činnosť týmto stranám, všetkými možnými prostriedakmi, vrátane juášskymi serešgoršmi
lockdown sa predlži a štrajkovať sa nebude až do jari a ľudia, nech si mrú. Žiadne opatrenia z pandemických plánov s a vykonávať nebudú, lebo to by kovid dostal STOP.
lockdown sa predlži a štrajkovať sa nebude až do jari a ľudia, nech si mrú. Žiadne opatrenia z pandemických plánov s a vykonávať nebudú, lebo to by kovid dostal STOP.
sotva, veď už nikdy v živote sa k takým korytám nedostanú
žeby len politických??????
vláda absolútne nekoná nič z toho, ako je uvedené v pandemických plánoch. Zrejme vedia prečo. Zrejme to tak potrebujú
Odporúčame