aby už konečne premiér nariadil ministrom vytiahnúť z trezorov pandemické plány a okamžite konať, čo je v nich uvedené
aby už konečne premiér nariadil ministrom vytiahnúť z trezorov pandemické plány a okamžite konať, čo je v nich uvedené
Vláda sa perfektne pripravila na tretiu vlnu , aj pán premiér aj všetci ministri. Vytiahli z trezorov pandemické plány a dôsledne ich zaviedli do života. Sú to veľmi schopní a zodpovední ľudia. To národ sklamal, národ je hlúpy, nevedomý, nezodpovedný, nevie, čo ma robiť, vôbec sa na tretiu vlnu nepripravil, treba národ vymeniť lebo vyše 14 tisíc zbytočne mrtvych .
ty mi budeš hovoriť, čo je pre Slovensko prospešné. 37 rokov mám odrobených na krízovom riadení, všetky plány činností za jednotlivých situácii, vrátane pandemických plánov mám v malíčku, ti ich môžem sypať z rukáva. Vláda nerobí absolútne nič z toho čo je uvedené v pandemických plánoch
rota igorkáčov nastúpila a divočí a divočí, doslova šalie
Ľudia by sa očkovali, ale skutočnou, život a zdravie neohrozujúcou očkovacou látkou
Ľudia by sa očkovali, ale skutočnou, život a zdravie neohrozujúcou očkovacou látkou
Ľudia by sa očkovali, ale skutočnou, život a zdravie neohrozujúcou očkovcou látkou
keď Fico vie, že celý národ nie je hlúpy, ako si to myslí Heger
vy ste farizeji SaSkári, máte plno rečí, kritizujete pred kamerami, ale hlasujete ako igorkáči
asi mali veľmi nízke IQ podľa igorkáčov
Matovičoland má iné pravidlá a iné zákony, tu ústava a zákony neplatia
to nízke IQ mal zrejme podľa teba aj exposlanec za SNS Paška a veľa iných
oni sa odbavujú na babách, ale vy na matovičobláznení
to preto, lebo veľa sexujú, tak sú presexovaný, lebo majú výst.rek až po strop
hospitalizovaných ubudlo, údajne pomreli
Slota a Danko to predpovedali už dávno , čo bude so Slovenskom a kde bude Slovensko, ak zavládne Matovič / v r..i/
Odporúčame