a štrajkovať sa nebude
ak by si otvoril pán premiér pandemický plán ,tak by sa dočítal, ako jeden z bodov je uzatvorenie a kontrola hraníc a všetci pozitívní do povinnej štátnej karantény. Pellegríni té tak urobil,všetkých polal do Gabčíkova a vírus nemal šancu
všetci oľanáckí a saskárskí župani a ostatní funkcionári oľano + 2 či 3 medicínskí odborníci
pán Heger je na miech, opäť sa vyznamenal, keď povedal, že to musí byť kvôli nezodpovednému počínaniu niektorých nezodpovedných ľudí. Takže nezodpovední ľudia pustili navrátilcov z dovoleniek domov, bez povinnej štátnej karantény, nezodpovední ľudia pozvali pápeža, nezodpovední ľudia oslobodili očkovaných , aby spokojne roznášali vírus bez obmedzenia
pán Heger je na miech, opäť sa vyznamenal, keď povedal, že to musí byť kvôli nezodpovednému počínaniu niektorých nezodpovedných ľudí. Takže nezodpovední ľudia pustili navrátilcov z dovoleniek domov, bez povinnej štátnej karantény, nezodpovední ľudia pozvali pápeža, nezodpovední ľudia oslobodili očkovaných , aby spokojne roznášali vírus bez obmedzenia
veď k prevratom došlo v celom socialistickom východnom bloku
ty tomu rozumieš, tí ponovembroví magistri a bacalári sú najväčší kindermudrlanti
socializmu bol pre ľudí, pre pracujúcich, ako sociálny štát a preto na prvom mieste bol človek , človek zdravý, človek pracujúci, človek so sociálnym zázemím
lenže ak máš také" šuveré" oko ako rozum, tak sotva niečo vystrelíš
ty ba si mal redšej ísť do matelkovej cirkusáckej strelnice a tam si vystreliť vzduchovkou krepovanú ružičku
ak by nebolo došlo k novembrovému prevratu, tak vlastne tá nová ponovembrová socialistická ekonomika by fungovala po novom úplne inak. Tak ako to navrhoval v " Prestavbe hospodárskeho mechanizmu v ČSSR" komárkov prognostický ústav
a možno by bolo vhodné miesto pred plotom embassy
a nech ho hneď odrazu namaľujú na rúžovo. lebo ........
preto sa bude patriť postaviť z vďaky našim osloboditeľom v Bratislave na námestí americká tank, alebo Naď by mal spustiť z tej dodávky jeden americký transportér
a naši partizáni im k tomu uvoľňujú všetky cesty
s Pfizerom k nám prichádza zrejme americká sloboda, to nás vlastne dodatočne oslobodzujú Amíci, aby sme im boli zaviazaní
ale šák Šeliga do svojej krčmičky môže chodiť stále, určite má od Mikasa papalášvýnimku
Lengvarský odstúpiť, je ešte neschopnejší ako Krajčí
s vládou a ministrami musí lomcovať obrovský strach, toto všetko čo robia, zrejme robia zo strachu o vlastné životy, národ by vyšiel do ulíc
Odporúčame