lebo v útvare sme nemali len samé mužstvo, ale aj ženstvo a tie radšej niečo červené
lebo v útvare sme nemali len samé mužstvo, ale aj ženstvo a tie radšej niečo červené
to vieš, nebola to pravá domáca, ale bol to kvalitný koňačik
tzv. pandemické plány ukladajú pred každou nemocnicou, zdravotníckym zariadením, školou, verejnou budovou, kde je veľká koncentrácia osôb zriadiť triediace pracovisko / niečo ako MOM/ a dnu vpúšťať len osoby, ktoré po teste sú negatívne ,pozitívne odoslať do izolácie bez rúšok. Rúšky sú povinné len na ulici
ale predsa len niečo, chodili sme všetci z fabriky každý rok hromadne do sprievodu na 1. mája, aj sme si mohli v robote vtedy posedieť z odmeny pri fľaške , zákuskoch a chlebíčkoch, ktoré sme si kúpili za to, že sme splnili záväzky ako členovia Brigády spcilistickej oéráce
na to nemá ani gule, ani rozum, ani slušnosť, ani kultivovaný prejav
ja som nebol ani premiérom , ani ministrom, ani prezidentom, takže nič. Ale chválabohu nebol som novinárom, takže Slovensku som neškodil
domnievam sa, že autor to hodnotí celkom triezvo , so zdravým rozumom . Ako bola totálne neschopná vláda, tak tá celkom zle a neschopne nastavila riešenie pandémie kovidu, Nevyskytol sa ani jeden kladný čo pozitívny čin vlády počas tohto obdobia. Vláda sa zbavila zodpovendosti tým že poverila Mikasa vyhláškami riešiť kovid, čo bolo v rozpore s ústavou aj zákonmi SR. A pritom na úrade vlády, na ministerstve zdravotníctva, aj na kadom ministeratve mali v trezoroch zamknuté noty na riešenie pandémie tzv. pandemické plány. Stačilo ich vytiahnúť a riadiť nimi a bod po bode plniť všetky úlohy uvedené v týchto pandemických plánoch
ano, nedostal so menzes, asi budem v tom
sotva budú ceny v reštauráciách lacnejšie, keď zdraželo mäso, vajcia, vlastne všetko
v Česku je zdravotníctvo na takom stupni rozkladu ako na Slovensku, jedine kto si chváli a je spokojní sú Ukrajinci
pri Prahe zavraždili na cyklotrase cyklistku. Nevie sa kto ju zavraždil . Zrejme Fiala to bude chcieť ututlať, lebo voľby....
pri Prahe zavraždili na cyklotrase cyklistku. Nevie sa kto ju zavraždil . Zrejme Fiala to bude chcieť ututlať, lebo voľby....
pri Prahe zavraždili na cyklotrase cyklistku. Nevie sa kto ju zavraždil . Zrejme Fiala to bude chcieť ututlať, lebo voľby....
pri Prahe zavraždili na cyklotrase cyklistku. Nevie sa kto ju zavraždil . Zrejme Fiala to bude chcieť ututlať, lebo voľby....
a bola z Patagónie či z Ukrajiny, teda patagónska psia mater či ukrajinská psia mater? Je v tom rozdiel lebo patagónské matere neživime ale ukrajinské ano, tak nech odídu domov protestovať
odporúčam progresívcom počkať s protestami do leta a nech tam naklušú progresívne poslankyne v plavkách hore bez a hned tam bude 200 tisíc ľudí v uliciach
kdepak jenom soudruzi progresívci udělali chybu?. Asi ich národ nemiluje
aj patagónskí tučniaci majú ukrajinský pôvod a prišli štrajkovať, aby posilnili rady progresívnych zelenomužíckych Ukrajincov v uliciach
keby len domovy, ale tie tisícky fabrík a v každej pracovali ľudia
ak použíjem srandistickú rétoriku opozície, tak musím konštatovať, že opozície je rozhádaná, totálne rozbitá, lebona odvolanie vlády ani všetci opoziční poslanci opozície neprišli
Odporúčame