predvolebnú a drsnú predvolebnú kampaň začala opozície týždeň po voľbách a stále ju stupnuje a robí je besnejšou a besnejšou medzi občanmi
predvolebnú a drsnú predvolebnú kampaň začala opozície týždeň po voľbách a stále ju stupnuje a robí je besnejšou a besnejšou medzi občanmi
luna, neviem ako sa voláš menom, aby som ťa mohol osloviť zdrobnelinkou to to robím celý život. Keď hlúposť, nevedomosť, sprostosť , neshcopnosť s neodbornosť nie je trestný čin.
na Slovensko a Maďarsko ruskí hackeri nemajú dôvod útočiť, len ukrajinskí, podporovaní Bruselom. Aj o tom je fašizmus
bol by to dobrý zákon, až na to, že je opozičný
to si Vlhpová našplhala akurát u Bratislavákov, ale tam sa nelyžuje
chystanie sa nie je trestný čin, až aktívna účasť na prevrate , to by taký právnička ako Kolíková mala vedieť, zrejme vyštudovala právo v zelovoci
a čo Dzurinda a Kiska?
klamstvo, nerokoval z KDH, len odborník so Smeru predbežne debatoval s odborníkom z KDH
jedno je isté. Títo štyria chytráci nie sú Chlapi s veľkým Ch. Lebo skutočný chlap sa chlapsky postaví ne sneme a vykonzultuje si CHLAPSKY svoje stanovisko s ostatnými členmi strany a rešpektuje väčšinu
tú hovadinu spôsobil svojim "najmúdrejšim" na svete rozhodnutí Európsky arbitrážny súd. Rusi plyn nedodali, lebo ho Ukrajinci nechceli pustiť
ale to kojenie je celkom príjemné, samozrejme pre chlapa
ja nemôžem byť tvoj milý, lebo nie som buzík. Skôr by bol tvoj príspevok konštruktívny / čo progresívci nedokážu/, či mám pravdu alebo nie? Mal by si skôr sa vyjadriť k tomu, či sa skutočne aj tebe dá pochopiť význam napísaného alebo nie. Potom zrejme sa to týka aj teba, ak si nepochopil
ale čo je dôležité nedokáže pretiahnúť cez kľúčovú dierku žiadnu ctihodnú bohumilú pannu pre jej prednosti
keď ten azerbajdžanský plyn nám budú tiež predávať a dodávať ruské firmy, ktoré tieto ťažobné zariadenia v Azerbajdžáne vlastnia
tie slová srbského premiéra vyslovujú skutočnú pravdu, o ktorej neradno v kapitalistickej demokracii hovoriť
ten brata za brata a partizánske skupiny , to je vlastne niečo ako Colombova žena
po februárovej schôdzi budeme chytrejší.... teraz to je také predčasné tliachanie
trochu detinsky naivné, aby problémy nejakého poslanca z koaličnej strany riešil premiér
Ukrajina už bude vďaka Zelenskému len zem nikoho
Odporúčame