mám za to, že za činnosť, ktorú tri mesiace v práci vykonávajú a berú za to mzdy je trestným činom
mám za to, že za činnosť, ktorú tri mesiace v práci vykonávajú a berú za to mzdy je trestným činom
úroveň toho, čo v SNG vystavovali v porovnaní s okolitými metropolami, SNG bolo na úrovni kôlničky na drevo, čiže odborníci na úrovni závozníkov smetiarskych vozov
pánovi Zelenskému Duch svätý osvietil mozog a vnukol mu zdravý rozum
čo dobrého možno očakávať od šaša, cigáňa a podvodníka
VW potrebuje robotníkov a robotníčky k pásu , môžu sa preškoliť , majú šancu
štát má šetriť ne sebe, tak sa to panstvu zvyknutému sa flákať a brať za to veľa peňazí nepáči
žiadny puč sa nemohol konať, lebo neboli štyri mrtvoly, Matovičovi k puči stačili dve, ale teraz vzhľadom na situáciu sú potrebné štyri, aby bol úspešný
tiež si myslím, že na pochopenie by mala stačiť inteligencia priemerného foxteríéra
ako môže EÚ pomôcť Bieloruku? No predsa demokraticky, po americky, že vyhlásia právoplatné voľby za neplatné.
podľa opozície zrejme jej najväčším nedostatkom je, že pochádza zo Slovenska a žila na Slovensku
keď vystreliť z Auróry nemá kto, keď kontraadmirál bojového ponorkového podunajského loďstva už nie je ministrom obrany
a tam v púšty Kalahári muože aj revolúcie robit, kór také originál americké
Šimečka dla nového grífu puojde do Afriky tavy dojit, odkázali mu sváko Ragan
ano a preto si ju dali ohobľovať
prišiel Matelko a všetky Pellegríniho opatrenia zrušil a kovid veselo si cválal celým Slovenskom
Pellegríni ešte ako premiér dostal radu z odborných kruhov krízového riadenia o tomto americkom svinstve, i ked nik o ňom vo svete nič nevedel, keď zvolal bezpečnostnú radu štátu, vyhlásil mimoriadnu situáciu a nariadil uzatvoriť hranice a povinnú štátnu karanténu pre prichádzajúcich na Slovensko a nakoľko vedel, že proti tomuto americkému
svinstvu nie je žiadny liek, len pľúcne ventilátory pomáhajú, nariadil Starej Turej okamžitý zákaz vývozu pľúcnych ventilátorov do zahraničia
Amíci opäť ako vždy klamú , klamú a zavádzajú
to je v americkej demokracii bežné, že najvyššie inštancie strážiace ústavu a právo porušujú ústavu a zákony a nielen v Rumunsku. A čo pozametanie nášho referenda pod čiernu zem?
zreteľne vidno, že to niekto organizuje spoza hraníc. . Počnúc atentátom na Fica, potom Visolajský a LOZ a tieto otvorené listy kdekoho a bohvieodkiaľ a pouličné protesty sú ďalším pokračovaním neúspechu opozície zhodiť vládu. Podpredsedníčka Progresívneho Slovenska im zamordovala referendum o predčasných voľbách, tak robia čo môžu.
Odporúčame