už aj v Česku zavanie svieži politický vzduch, keď súčasní zradcovia českého národa odídu do politických lovísk po voľbách
už aj v Česku zavanie svieži politický vzduch, keď súčasní zradcovia českého národa odídu do politických lovísk po voľbách
ak použíjem srandistickú rétoriku opozície, tak musím konštatovať, že opozície je rozhádaná, totálne rozbitá, lebona odvolanie vlády ani všetci opoziční poslanci opozície neprišli
že nás opoziční politici aj novinári neustále cigánia a podvádzajú, na to sme si už zvykli, preto im neveríme
keď si tie mosty fabriky , komunisti postavili, nastavali nemocnice. školy, bol dostatok lekárov, keď zabezpečili ochranu a bezpečnosť ľudí v domoch uliciach nech si to všetko teraz prídu za trest opraviť a napraviť až národ neotravuje s tým kapitalistických po americky vyškolených demokratov a novinárov
ak použíjem srandistickú rétoriku opozície, tak musím konštatovať, že opozície je rozhádaná, totálne rozbitá, lebona odvolanie vlády ani všetci opoziční poslanci opozície neprišli
to vieš ako to povie fašistický vrah
EÚ v takomto zložení , bez reforiem, kde samovládnu bruselskí byrokrati nemá šancu sa posunúť ekonomicky vpred. Pokiaľ nebudú dostatočné kontrolné mechanizmy s právomocami sankcionovania porušovateľov etiky, morálky a práva Eú, tak to bude zlodejský európsky moloch
to bolo hned´ od počiatku podozrivé ako sa na námestie, na ktoré sa pomestí15 - 20 tisíc ľudi bolo 60 tisíc účastníkov
za knihu Hansa Kinga "Katolícka cirkev, stručné dejiny " pápež Ján Pavol druhý autora exkomunikoval z cirkvi
ale oveľa zaujímavejšie a skutočná realita by bolo čitanie: Dejiny katolíckej cirkvi. Moc pápežov
možno by aj Slovenská národná galéria mala pouvažovať o vystavení Slovanskej epopeje v jej priestoroch, aby tým potvrdila svoju koľko toľko vysokú kultúrnu úroveň a profesionalitu, ked´ tak neuveriteľne sa ňou jej pracovníci oháňajú. Možno by povstala z toho málo kultúrneho bahna
ak si spočítame prepadnuté hlasy, tak SMER, Hlas a Republika budú mať tesnú väčšinu
po reformách / personálnych/ v STVR, by mal každý novonastúpený pracovník absolvovať kurz slušného správania, urobiť skúšky z "protokolu" a skúšky zo základov právneho vedomia
potom sa divíme, že máme aj na Slovensku Amnesty Internacional a veľa ďalších darmožráčskych spolkov
kdeže, v tom, že poslušne líže Amíkom aj Bruselu zadok
škoda, že páni menovaní poslanci neboli takí múdri, keď boli v koalícii, pred tromi rokmi
všetci čakáme ako to dopadne, prečo by to ma Fico cítiť ináč? Preto musí byť pripravený na všetko a predvídať
ako by mohol obchodovať s hrncami, keď tie kapitalistické hrnce sú na ho.no, majú priveľkú spotrebu energií a Fico to vie
„Vďaka nemu sa podarilo Mečiara poraziť.” Šimečkov otec sa chválil, že Soros je jeho dobrý priateľ
Odporúčame