potom sa divíme, že máme aj na Slovensku Amnesty Internacional a veľa ďalších darmožráčskych spolkov
potom sa divíme, že máme aj na Slovensku Amnesty Internacional a veľa ďalších darmožráčskych spolkov
kdeže, v tom, že poslušne líže Amíkom aj Bruselu zadok
škoda, že páni menovaní poslanci neboli takí múdri, keď boli v koalícii, pred tromi rokmi
všetci čakáme ako to dopadne, prečo by to ma Fico cítiť ináč? Preto musí byť pripravený na všetko a predvídať
ako by mohol obchodovať s hrncami, keď tie kapitalistické hrnce sú na ho.no, majú priveľkú spotrebu energií a Fico to vie
„Vďaka nemu sa podarilo Mečiara poraziť.” Šimečkov otec sa chválil, že Soros je jeho dobrý priateľ
samozrejme a novinári sa toho hneď účelovo chytajú a robia veľmi radi z toho protificovký šábes, ak by sa vyjadrila pre Fica, ani by sme sa o tom nedozvedeli
predvolebnú a drsnú predvolebnú kampaň začala opozície týždeň po voľbách a stále ju stupnuje a robí je besnejšou a besnejšou medzi občanmi
luna, neviem ako sa voláš menom, aby som ťa mohol osloviť zdrobnelinkou to to robím celý život. Keď hlúposť, nevedomosť, sprostosť , neshcopnosť s neodbornosť nie je trestný čin.
na Slovensko a Maďarsko ruskí hackeri nemajú dôvod útočiť, len ukrajinskí, podporovaní Bruselom. Aj o tom je fašizmus
bol by to dobrý zákon, až na to, že je opozičný
to si Vlhpová našplhala akurát u Bratislavákov, ale tam sa nelyžuje
chystanie sa nie je trestný čin, až aktívna účasť na prevrate , to by taký právnička ako Kolíková mala vedieť, zrejme vyštudovala právo v zelovoci
a čo Dzurinda a Kiska?
klamstvo, nerokoval z KDH, len odborník so Smeru predbežne debatoval s odborníkom z KDH
jedno je isté. Títo štyria chytráci nie sú Chlapi s veľkým Ch. Lebo skutočný chlap sa chlapsky postaví ne sneme a vykonzultuje si CHLAPSKY svoje stanovisko s ostatnými členmi strany a rešpektuje väčšinu
tú hovadinu spôsobil svojim "najmúdrejšim" na svete rozhodnutí Európsky arbitrážny súd. Rusi plyn nedodali, lebo ho Ukrajinci nechceli pustiť
ale to kojenie je celkom príjemné, samozrejme pre chlapa
ja nemôžem byť tvoj milý, lebo nie som buzík. Skôr by bol tvoj príspevok konštruktívny / čo progresívci nedokážu/, či mám pravdu alebo nie? Mal by si skôr sa vyjadriť k tomu, či sa skutočne aj tebe dá pochopiť význam napísaného alebo nie. Potom zrejme sa to týka aj teba, ak si nepochopil
Odporúčame