Matovič opäť dnes exceloval vyhlásením o Ficovi, že sa spája s vrahom Putinom. S vrahmi / slovenskými/ sa údajne spájal Matovič, ked´ im ukazoval prstom koho majú zasamovraždiť
Matovič opäť dnes exceloval vyhlásením o Ficovi, že sa spája s vrahom Putinom. S vrahmi / slovenskými/ sa údajne spájal Matovič, ked´ im ukazoval prstom koho majú zasamovraždiť
Amerika hľadala hlupáka, ktorý sa za deravý groš pustí do Ruska. A našla ho v Ukrajine
tak tu progresívní propagandisti vypisujú, ako keby Fico vypil vo Vietname bar za milion za štátne
politik, ktorý bojuje proti inflácii, proti znižovaniu životnej úrovne a ožobračovanie vlastného národa a bojuje proti dražobe ja nazývaný ambasador a sluha ruského režimu. Skutočne veľmi úbohe
V Európe nie je nik vítaný, kto má vlastnú hlavu a rozum, len poslušní zadky Bruselu lížuci nesvojprávní tajtrlíci
Kaczyňského vláde za to, že robili politiku pre vlastný národ a slepo neposlúchali Brusel vo všetkom i čo škodilo Poľsku, tak bruselskí papaláši Poliakom posielali démarše, krátili eurofondy, vyhrážali sa im sankciami. Terajšia vláda Bruselu poslušne slúži a líže im zadky , tak je všetko OK.
znakom úbohosti nie je počet občanov, ale rozum a múdrosť národa a jeho politikov
ak niekto vystrie chrbát z bruselského jarma a slúži vlastnému národu hneď je v očiach slniečkárov ambasádor ruského režimu
to RVHP, VZ a diktát Moskvy je proti diktátu Bruselu len slabý odvar . RVHP aj VZ slúžili k zlepšovaniu kvality života občanov bývalého východného bloku. Diktát Bruselu a Oušingntu je fašistický diktát proti záujmom a životnej úrovni občanov EÚ
tí Poliaci sú skutočne nesvojprávní úbožiaci. Vyhlasujú napísanú vojnu v EÚ
keď Čaputová sa riadila svojou ústavou, progresívnou a tá o povinnosti menovať ministra nič nehovorí
pripravuje sa na inauguráciu Turmpa v Amerike
a čo ak to ukradol Fico, aby podplatil tou motorku zeleného mužíčka aby pustil plyn
mať tak šeligové starosti, akurát jeho rozum nie
načo nakúpiť, veď sa tu aj tak strieľa a vraždí ako v Amerike
ale veď v Bratislave sa nekradne, tam žijú progresívci, šimečkári, SaSkári
žeby to ukradol Fico? Aj to je možné, lebo chce škodiť Slovensku
jaj, keď Borisko ako predstaviteľ " mužstva" je veľmi žiadaný medzi "ženstvom"
dosť možné, lebo tá " sloboda" si nevyberala medzi smerákmi a progresívcami, aj progresívcov to postihlo
Odporúčame