tiež si myslím že by mali ísť bojovať za matičku Ukrajinu a nie sa zašívať na protestoch v bratislavských uliciach
tiež si myslím že by mali ísť bojovať za matičku Ukrajinu a nie sa zašívať na protestoch v bratislavských uliciach
je to vždy viac, ako nedoštudovaný, či zle vyštudovaná novinársky bacalár
načo generál, mne stačia moje štyri hviezdy
Progresívci to majú tak zorganizované, že vo štvrtok protestujú progresívci a v piatok Ukrajinci
mali ich policajti pozbierať a naládovať do vlaku Bratislava Kyjev, veď v Kyjeve sa nebojuje
lebo hlavu má každý len jednu, ale nohy má dve
šák preto, aby Slovensko bolo Európa tu máme amerických aj NATO okupantov
ale veď už nevládne Matovič, aby ukazoval prstom koho majú zašiť a koho zasamovraždiť
údajne Cintula boj napojený na Ukrajinské tajné služby
progresívny Dežko z Levíc, polovičný Ukrajinec
napadla má známa báseň slovenského básnika : Ked´ šíky šli, teraz v demokratickej verzii
Keď ukrajinské šíky šli
hore bratislavskou ulicou.
nechcú Fica , kričali,
lebo Fico ich pošle domov
oni nevedia, kvôli čomu ich tam pozvali, dali im heslá a transparenty, tak išli
nemal kto, nejsou lidi, ako za komunistov
ja ti to napíšem po japonsky, aby si bol múdrejší : čum sem čum tam, ping pong
najviac na to doplatia chudobní ľudia a matky s deťmi, lebo keď si budú kupovať bavoráky a mercedesy budú musie zaplatiť 23 % DPH
tí, ktorí sú u nás a včera protestovali sú za to, aby vojna trvala naďalej, lebo sa im nechce ísť domov. Ked´ vojna skončí budú musieť ísť domov. Preto budú protestovať
mne platia dvomi kubíkami plynu denne, aspon mám teplo a nemrznem
spolok ukrajinských vyžieračov protestoval, Chcú nás vyžierať naďalej
blbeček progresívny, ja píšem k článku a ten je o Ukrajincoch
to akurát zelený mužíček je proti ukrajinskému národu, posiela ho na smrť
Odporúčame