zrejme sa domnievaš, že vtedy tu bola fašistická diktatúra z Berlína a teraz je to isté z Bruselu
zrejme sa domnievaš, že vtedy tu bola fašistická diktatúra z Berlína a teraz je to isté z Bruselu
počúval som vystúpenie prezidenta Pellegríniho, ale niečo také a takým tónom ako to píše autorka v nadpise to vyslovené nebolo
teda ten zámerne zdeformovaný nadpis nemohol napísať Homo sapiens, slušný a rozumný človek, len niečo štvornohé, čo hodne bučí
že sa opoziční nepýtali Mikloša, ked predajom rozkradol SPP a elektráne na zverejnenie zmluvy týchto krádeží zlatých nosníc, vtedy hrdinsky mlčali
už opoziční nemôžu vybliakávať o protiústavnosti nového trestného zákona / zrušenie NAKA a ŠP/, tak budú teraz vybliakávať o Putinovi a ficovej ceste do Ruska
ty si zrejme chodil akýsi iný iškolába, ako ten lóvensky, keď používaš výrazy ako Itelián
Demeš si musí uvedomiť, že americkí agenti skončili s riadením Slovenska odchodom Čaputovej
unterwasserdiplomat Demeš môže žiadať akurát starú Blaškovú až toľko nechodí do krčmy
ved´ už aj vo Francúzsku je väčšina proti militaristickej, protiruskej politike prezidenta Macrona, čo mpreukázali posledné voľby a taká istá je situácia aj v Nemecku, kde na svoju militaristickú, protiruskú politiku vo voľbách doplatí Scholtz
vďaka ferrko
vďaka Sekera
Fico mal predsa dojednané s ukrajinským premiérom, že nám plyn pustia, ak pri vstupe na Ukrajinu nebude ho mať ruská firma, ale iná. Zelensky to zmenil , zrejme po preškolení bruselskými eurosamovrahmi a tvrdo zasiahol. Zrejme si neuvedomuje, že to poškodil ukrajinské záujmy
mal predsa dojednané s ukrajinským premiérom, že nám plyn pustia, ak pri vstupe na Ukrajinu nebude ho mať ruská firma, ale iná. Zelensky to zmenil , zrejme po preškolení bruselskými samovrahmi
tie vlaky idú do Poľska, objednali to Poliaci
tak už to nie je 30 tisíc?
ale bruselskí leyenpapaláši sú na vrchnej palube potápajúceho sa Titaniku zvaného Európa, im ešte hudba hrá a čo sa deje v podpalubí im je ukradnuté
kedˇoni tí ekonomiku a hospodárstvo neznalí kecálkovia sa domnievajú, že Fico pôjde len do Moskvy a plyn bude na druhý deň. Bude to náročný a dhodobý proces so zapojením viacerých zahraničných partnerov
želám všetkým, ale úplne všetkým blogerom a blogerkám ako aj diskutérom a diskutérkam šťastlivé a veselé Vianoce, plné pokoja., pohody a lásky v kruhu svojich blízkych
želám všetkým, ale úplne všetkým blogerom a blogerkám ako aj diskutérom a diskutérkam šťastlivé a veselé Vianoce, plné pokoja., pohody a lásky v kruhu svojich blízkych
želám všetkým, ale úplne všetkým blogerom a blogerkám ako aj diskutérom a diskutérkam šťastlivé a veselé Vianoce, plné pokoja., pohody a lásky v kruhu svojich blízkych
Odporúčame