kedˇoni tí ekonomiku a hospodárstvo neznalí kecálkovia sa domneivajú, že Fico pôjde len do Moskvy plyn bude na druhý deň. Bude to náročný a dhodobý proces so zapojením viacerých zahraničných partnerov
kedˇoni tí ekonomiku a hospodárstvo neznalí kecálkovia sa domneivajú, že Fico pôjde len do Moskvy plyn bude na druhý deň. Bude to náročný a dhodobý proces so zapojením viacerých zahraničných partnerov
v lóvenskom jazyku, v ktorom učila iškolába je to niečo ako" miska váh"
keď opozícia a jej priaznivci ostošesť prskajú na Fica , je to známka, že Fico čo robí pre Slovensko, dobre robí
pánečku tebe asi treba k tým vianočným sviatkom zaželať, aby ti pánbožka veľa rozumčeku nadelil to tej prázdnej hlavičky
miriusko, na otázky hodné malého Jožinka z V.B. sa nedá odpovedať, tu je to debata dospelých
on zrejme nevie o tom, že nebude Biden ale bude Trump.
telefonoval s Putinom a dohodli sa o návšteve. Akurát vtedy ešte sa domnieval Scholtz, že predčasné voľby nebudú
príde leto ,zelený mužíček padne, nastane mier , z Ukrajiny sa stane normály demokratický štát, bez banderovskofašistického vedenia
opozícia soptí, európskí lídri soptia, lebo sa našiel niekto, kto prekročil svoj tieň, vystrel chrbát a prestal poslušne lízať zadky bruselským papalášom a začal pobiť pre vlastný národ, ktorý ho zvolil
porozmýšľaj trochu, ak máš čím a sleduj situáciu na Balkáne, v Turecku v Baku
vivat Fico, vivat Trump, vivat Putin
o mesiac sa konečne pohnú ľady a začne sa jednať o mieri na Ukrajine na najvyššej úrovni
Zvolený americký prezident Donald Trump sa teší na stretnutie s ruským prezidentom Vladimirom Putinom, na ktorom bude rokovať o riešení konfliktu na Ukrajine
Prečože to Cintulovci prečo?
Či vám Fico urobil niečo?
Máte naňho progresívnu , americkú ,vinu
ale Fico má na vás svoju, inú.
Príde jaro,máj, príde lásky čas,
zelený skončí , nastane mier
a vojnoví štváči sa budú pýtať prečo?
Lebo ukrajinský ľud bude chcieť pokoj a zmier,
pokoj a zmier s národom ruským,
lebo tak mu velí srdce, rozumu hlas
ano vieme, kto kradne ukrajinské pračky a chladničky a berie z ních čípy a preto vyhráva vojnu aj vozí amerických kozmonautov do vemíru
tam má určite celá redakcie vyhlásený bojový poplach, možno budú púšťať bojový plyn
skončí Biden, skončí Zelensky, pomaly ale isto nastane na Ukrajine mier a ľudový tribunál ukrajisnkého ľudu rozhodne o Zelenskom
ráč si prečítať najnovšiu Zemanovú knihu "Prezidentsky údel" a tam so dočítaš, čo sú novinári a politologovia, aj, že sa množia ako hraboše. A Zeman má rozumu, že ho môže rozdávať
Fico bude musieť nakúpiť pre 35 % Slovákov kompasy alebo buzoly, lebo tých 35 % Slovákov nevie, kde je sever, východ a juh, lebo oni poznajú len kde je západ
Prečože to Cintulovci prečo?
Či vám Fico urobil niečo?
Máte naňho progresívnu , americkú ,vinu
ale Fico má na vás svoju, inú.
Príde jaro,máj, príde lásky čas,
zelený skončí , nastane mier
a vojnoví štváči sa budú pýtať prečo?
Lebo ukrajinský ľud bude chcieť pokoj a zmier,
pokoj a zmier s národom ruským,
lebo tak mu velí srdce, rozumu hlas
Odporúčame