vychiodila na bereg Kaťuša,
na vysokij, bereg na krutoj
vychiodila na bereg Kaťuša,
na vysokij, bereg na krutoj
Fico tridsať rokov zohnutý slovenský chrbát vystiera,
razí politiku na všetky štyri strany svetové,
čím americkým pätolízačom a poskokom oči vytiera,
preto broja proti a stroja jednotky cintulové
glori, glori ,glori, halelujah,
glori, opozíciu ide trafiť šľak.
lebo Fico chce pre Slovensko dobre.
čo nemôžu zniesť tie prasce odporné.
Al dobre bude Fico aj Slovensko vyhrá,
americkým prisluhovačom sa stratí v oku iskra.
šák si slovník ľahko zoženie
soudruzi redaktori kvázi cenzori mi príspevky o Čaputovej opäť vymazali. Tá progresívna cenzúra v Pravde sa nezaprie, ved´ už nie je prezidentka, už je len také holé nič
platí A, ako napísal autor
tiež si myslím, že skutoční vrahovia sa nájdu a budú spravodlivo potrestaní
asi pritepaný šašo - banderovec zabudol, že Slovensko dodáva na Ukrajinu plyn / ruský/, elektrinu, naftu, benzín a všetko zadarmo
prečo to JOJka zverejnila, veď nie je 1. apríl
Dôležité a povzbudzujúce je, že Putin nenechal Fica dlho čakať
podľa toho, koľko v ních bude amerických a britských turistov
ja verím tomu, že Ficovi sa predsa len podarí získať ruský plyn, ale nie od Američanov 5 krát tak drahý , ale nájde si priechodné cesty až na Slovensko
je všeobecne známe , že Šimečka, Grohling, Matovič, Majerský sú nesohopní hlupáci, politickí prizemáci , absolútne sa nehodiaci pre vysokú politiku
miriusjo, svätá protota, detsky naivná a nevedomá otázka, Nestačí jednať len s Putinom, ešte musí jednať s Azerbajdžánom, Tureckom, balkánskymi štátmi. Poprípade a iným štátmi podľa situácie ako sa vyvinie. Kombinovať možnosti. S Orbánom už dohodu má
neschopní, nevedomí prskáči prskajú. Lenže Fico je jediný politik na Slovensku, ktorý nežije dnešný deň ,ale vie, že aj zajtra aj pozajtra bude deň a že Slováci aj pozajtrajšieho dňa sa budú musieť dožiť
Ficova návšteva v Rusku spustila lavínu. Progresívci a liberáli už prskajú ako diví, zmyslov zbavení
lebo potom dopadnú ako v demokratickej Amerike, že každý demokrat potrebuje svojho psychiatra. Verím, že v Bratislave, Košiciach a okolí ja zatiaľ psychiatrov dosť
aby vydržali ešte tri roky a neklesali na duchu
Odporúčame