keď my sme mali odpadovú referentku z mestského úradu, prečo by oni nemohli mať profesionálneho futbalistu?
keď my sme mali odpadovú referentku z mestského úradu, prečo by oni nemohli mať profesionálneho futbalistu?
písať nepravdy a klamstvá, obviňovať ľudí z niečoho, čo nespáchali, sotva možno nazvať názorom
Miki sa nebál vyšetrovateľov, prokurátorov lebo mal za sebou Mečiara. Miki dostal strach z kolegov mafiánov, najmä poľských , lebo sa ho chceli zbaviť a išlo mi o život, preto sa sám prihlásil policajtom a žiadal sa zatknúť. Policajti mali z neho strach vôbec ho zatknúť nechceli. Preto Miki využil svoje kontakty a tak ho policajti zatkli
ÚBOK vznikol v roku 2024 a to už generál Ševčík nič nevyšetroval. Poslancom je generál Ševčík od roku 2023, preto Šramová mu môže robiť asistentku od konca roka 2023
ja som nikdy netvrdil, že má rozum , skôr opak, on ja koaličný trest pre každého politika
opäť len kecá a klame a klame a kecá
ešte si chce zelený si uložiť na súkromné účty nejaké miliony dolárov, preto vojnu naťahuje
nepíše sa rok 1988, asi si sa neskoro zobudil
nemaj obavy, Čína ich vyváža nielen do Ameriky, ale aj do Ruska
môj názor je, že na propagandisticky položené otázky debilného novinára odpovedá Jožka veľmi ľudsky
asi má špatnú kalkulačku
kdepak jeno rakousky sodruh udélal chybu? Kde sa prepočítal?
ja sa domnievam, že sotva tí ľudia, ktorí vo vojne zabíjajú sú presvedčení, že nepriateľ je vždy zlo. Je to skôr o vlastný živor a život blízkych z následkov, ak by nezabíjal. Zlo je to vtedy, ak cudzí okupant napadne vlasť a vraždí náš národ a chce si ho podriadiť
autor už väčšie hlúposti a balamutiny ako píše, už zrejme nie je schopný písať, toto je jeho vizitka, inteligencie, kultivovaného prejavu, ale najmä nedostatku rozumu a vedomostí a vzdelania
keď lekári odídu, dôjde tým vlastne k reforme nemocníc
panebože to čo má byť za rozum? Za výpovede im nehrozí väzenie, čo je to za hoax? Len za nenastúpenie do práce
ale ešte väčší cirkus ako s hymnou bol, v RTVS, keď v verejnoprávnej televízii dávali a dávajú ukrajinské farby, to im vtedy v hlavých týchto kaviarenských hlavách nezarezonovalo
to je blbbec, ten nevie nieže len či činí, ale čo hovorí
Odporúčame