najväčší problém Slovenske, celej jeho ekonomiky a súčasného stavu hospodárstva SR sú energie / ropa a plyn/,a le žiadny moderátor ani novinár si to nie je schopný uvedomiť vo svojom mozočku a vo svojej majstrimácky vyškolenej hlave, preto žiadneho sa nenapadne spýtať opozičný politikov, prečo Sulík ani Hirman nepodpísali nové kontrakty na dovoz ropy a plynu z Ruska.


