najväčší experti boli Biden a Zelennskyj a kam to dotiahli?
najväčší experti boli Biden a Zelennskyj a kam to dotiahli?
to si ako ten vojenský her von expert predstavuje, že Rusi budú čakať, až sa tých 150 tisíc vojakov presunie aj s technikou do bojových pozícii?
to tam Kórejci zrejme poslali vojenskú kapelu, aby tam tým bojujúcim Ukrajincom zahrala naposledy umieráčik
Kiššovi tomuto odborníkovi PS na ekonomiku niet čo veriť, je to ekonomický hlupák a propagandista. Chráň Boh Slovensko od takých odborníkov
to je ten zelenského mierový plán
som veľmi zvedavý čo nastane na Ukrajine po 20. januári 2025, keď bajdena nebude
Izreal potrebuje územie, rozpínať sa pre svojích ľudí, nemá kde, preto okupuje územia kde sa dá
ak to bol normálny , rozumný človek, by tam taký nebol, len "pošahaný" na rozume tam môže byť
ak by nebolo I. piliera, tak dôchodcovia z II. piliera by zdochli od smädu, hladu a zimy
po tých strastiplných rokoch valorizácie dôchodkov mihálovým vzorcom, pre hanbu a poníženie dôchodcov o 1,89 EUR / slovom jedna celá 89 centov/, kedy Mihál zrušil ficovu valorizáciu 2,1 %, konečne sa dôchodcovia dočkali dôstojného odškodnenia za celé tie roky tohto mihálovho zločinu na dôchodcoch
domnievam sa, že herci nie sú tie pravé persóny, ktoré dokonale poznajú a žijú každodenný život Slovákov na Slovensku
súdružka progresívna pani Čaputová tých kopancov narobila viac než dosť
musíš to brať s rezervou, 50 % písané slovo, 50 % majsntrimácka propaganda
čítala, čo redaktor písala, lebo redaktor písala lóvensky. V PREPOČTE NA EURO
mal by pán prezident vyhlásiť amnestiu, aby sa uvoľnili miesta v basách
to si kaja písal? Ty si ten mudrľant?
kalioscop nie, to neviem čie je to meno, moje je kalioskop a to som dostal pri birmovke, keď mi pán biskup facku dali
zrejme sa domnieval, ž všetci čitatelia majú jeho inteligenčnú úroveň a žerú seno
opäť sa pod také blbosti nik nepodpísal, zrejme "novinárske česť a charakter" mu to nedovolili
Odporúčame