ak je kríza, tak vláda musí vyhlásiť krízový stav a z toho vyplývajúce opatrenia: povinná pracovná povinnosť, zákaz výpovedí, predlženie pracovnej doby z 8 hodín na 12 hodí na dobu 60 dní a možnosťou vyhlásiť núdzový stav na ďalších 60 dní
ak je kríza, tak vláda musí vyhlásiť krízový stav a z toho vyplývajúce opatrenia: povinná pracovná povinnosť, zákaz výpovedí, predlženie pracovnej doby z 8 hodín na 12 hodí na dobu 60 dní a možnosťou vyhlásiť núdzový stav na ďalších 60 dní
celá republika počula od novinárov, že Kuciaka zabil Fico a nebola to pravda
a čo keď si to počul, Danko rád kecá koniny, človek by mal mať vlastný rozum na to, aby vedel posúdiť čo môže byť pravda a čo nie
Nedávno podpredseda NRSR Danko zistil, že Huliaka naviedol na zlé chodníčky Pellegríni.
ty musíš byť obrovský srandista, keď napíšeš takúto koninu
ťulko truhlíkový , prečítaj si ešte raz čo píšem a pouvažuj dobre čo píšem,
na Tripartite by bol Visolajský piate kolo vo voze ako v akciovke a zrejme chce rúbať vyššie
ale pracovné zmluvy nemôžu byť uzatvárané v rozpore so zákonom. Akurát kto lekárom nanútil prácu cezčas v rozpore so Zákonníkom práce bola to vláda Matoviča a Hegera pri vylpásení núdzového stavu
a téééééééééééééééééééééž aj čeeeeeeeeeeeeeeeees práááááááááci
Zákonník práce uvádza taxatívne prípady, v ktorých prípadoch zamestnancovi nemožno nariadiť prácu cezčas / tehotné ženy, osamotené matky, atď/
jednať s vládou, resp.s ministerstvom je oprávnené len KOZ. Podľa zákona je na to tripartita a zákon o tripartite nič nehovorí o LOZ
Lekárske odbory sú rozčarované neprijatím do KOZ, možno sa obrátia na medzinárodné inštitúcie
BRATISLAVA (SME - r) - Rozhodnutie Snemu Konfederácie odborových zväzov (KOZ) o neprijatí Lekárskeho odborového združenia (LOZ) vyvolalo v členskej základni lekárskych odborov rozčarovanie
Čítajte viac: https://www.sme.sk/c/2056118/lekarske-odbory…
trvám na tom, čo som napísal.....
ak by nie Dzurinda a Schmoegnerová, tak by VSŽ padli ešte vtedy
to je niečo ako otehotnieť zo slnečného lúča
Zákonník práce nepozná termín " výpoveď z nadčasov", to je zámerné prekrucovanie legislatívneho stavu
tí pouliční bratislavskí protislovenskí paraziti určite nie
zásadným problém aj v tomto prípade nie je vlastník, ale neskutočne drahé energie, ktoré už nikdy lacné nebudú
to čo tu autor rozvádza sú staré známe, neodškriepiteľné pravdy, akurát v tom USA - NATO ozubenom stroji môže "pustiť" jeden článok a vznikne z toho svetový konflikt
Odporúčame