Veľavážená kultúrna obec! Zvykajte si na demokraciu, takéto nemiestné, ideologické, propagandistické pouličné tiráže si môžte dovoliť, ak vaše biele progresívne šimečkárské kone vyhrajú voľby
Veľavážená kultúrna obec! Zvykajte si na demokraciu, takéto nemiestné, ideologické, propagandistické pouličné tiráže si môžte dovoliť, ak vaše biele progresívne šimečkárské kone vyhrajú voľby
je to súčasť progresívnej treťosektorovej priživníckej darmožráčskej politiky kultúrnej obce
V pozadí veľkého a hlasného hádania sa vlády s LOZ a obyvateľstvom sa pripravovala skrytá privatizácie štátnych nemocníc, ktoré majú významu spoločenskú úlohu a trhovú hodnotu. V zásade by stačilo aby sa dočasne zmenila hodnota akciovej spoločností, dlhy a pod a záujemca by ju lacne odkúpil.
Tak túto vetu autorovi článku mohol nadiktovať akurát vzdelaný slovenský murár Dežko z Levíc
ak by nemocnice prešli na akciové spoločnosti, tak páni lekári z LOZ a spol..s.r.o. by si svoje súčasné memorandá aj pracovné zmluvy mohli strčiť za klobúk. A.s. by s nimi uzatvárali nové pracovné zmluvy
z Fica sa nikdy nič neprivatizovalo, na to tu boli íní, kvalifikovaní rozkrádači a zlodeji
Fico sa vracia k Zajacovmu nápadu zmeniť nemocnice na akciové spoločnosti
Fico sa vracia k Zajacovmu nápadu zmeniť nemocnice na akciové spoločnosti
takéto niečo môže napadnúť ukurát osadníckeho "vzdelanca"
ak táto koalícia skončí, tak jedine zásluhou Danka, on je na to špecialista - rozbíjač
je úsmevné čítať tohto ideologického politruka a propagandistu
je to vskutku neuveriteľné čítať tie primitívne a negramotné názory a "hlášky", že ak zvýšia lekárom platy ako to požadujú o 62 Eur, že bude zdravotníctvo fungovať, na to aby zdravotníctvo fungovalo treba minimálne 20 rokov. Tiež tie hlášky o lacných potravinách, ked´ je to celoeurópsky potravinársky problém. Čo je ale najväčší problém, vlastne sú dva, zvýšenie cien energií v dôsledku sankcií voči Rusku a rozkradnutá štátna pokladňa po hospodárení matovičovou, hegerovou a ódorovou vládou. Toto sú problémy, ktoré sú nevyriešiteľné a ich následky budme na Slovensku cítiť najmenej 20 rokov
pán Fico sa dozvedeli o rozkradnutej štátnej pokladni až keď nastúpili do úradu prrmiéra
ty kde žiješ? ešte tam pôjde Klement Gottwald
už nikdy nepôjdu ceny PHM dole, len hore, lebo máme v Bruseli neschopných protieurópskych politikov
moderátor úplne pritepano ponúkal Eštokovi úradnícku vládu , celé moderovanie relácie sa nieslo v primitívnom tóne, ako keby moderátor nemal rozum
tu opäť budú zvýšené výdavky na pomoc Ukrajincom a kritizujú vládu , že málo konsoliduje
skutočne, je to bez komentára
najväčší problém Slovenske, celej jeho ekonomiky a súčasného stavu hospodárstva SR sú energie / ropa a plyn/,a le žiadny moderátor ani novinár si to nie je schopný uvedomiť vo svojom mozočku a vo svojej majstrimácky vyškolenej hlave, preto žiadneho sa nenapadne spýtať opozičný politikov, prečo Sulík ani Hirman nepodpísali nové kontrakty na dovoz ropy a plynu z Ruska.
najväčší problém Slovenske, celej jeho ekonomiky a súčasného stavu hospodárstva SR sú energie / ropa a plyn/,a le žiadny moderátor ani novinár si to nie je schopný uvedomiť vo svojom mozočku a vo svojej majstrimácky vyškolenej hlave, preto žiadneho sa nenapadne spýtať opozičný politikov, prečo Sulík ani Hirman nepodpísali nové kontrakty na dovoz ropy a plynu z Ruska.
najväčší problém Slovenske, celej jeho ekonomiky a súčasného stavu hospodárstva SR sú energie / ropa a plyn/,a le žiadny moderátor ani novinár si to nie je schopný uvedomiť vo svojom mozočku a vo svojej majstrimácky vyškolenej hlave, preto žiadneho sa nenapadne spýtať opozičný politikov, prečo Sulík ani Hirman nepodpísali nové kontrakty na dovoz ropy a plynu z Ruska.
najväčší problém Slovenske, celej jeho ekonomiky a súčasného stavu hospodárstva SR sú energie / ropa a plyn/,a le žiadny moderátor ani novinár si to nie je schopný uvedomiť vo svojom mozočku a vo svojej majstrimácky vyškolenej hlave, preto žiadneho sa nenapadne spýtať opozičný politikov, prečo Sulík ani Hirman nepodpísali nové kontrakty na dovoz ropy a plynu z Ruska.
Odporúčame