právne je to ako podať výpovedˇpre zatmenie Mesiaca
memorandum nie je žiadny právny ani legislatívny akt, ktorým sa Visolajský oháňa. Ak by minister chcel s LOZ neseriózne jednať im to okamžite vyhodí na oči a prestane sa s nimi baviť, ale chce s nimi jednať fér. Progresívec Visolajský si to neuvedomuje a koná nefér
Visolajský sa nespráva ako lekár, ale ako opozičný politik
zrejme autor článku neovláda vojnové doktríny USA a Ruska, preto jeho " vojenské filozofovanie a mudrovanie" pôsobí skôr ako Alenka v ríši divov
a za všetkými týmito pre Európu negatívnymi javmi sú neschopní politici v Bruseli
ano, je to ruská agresia, ale len tak pre záujmy cudzích mocností položiť na oltár vlasti státisíce vlastných životov a tie hospodárske následky na zdevastovanej krajine na niekoľko desiatok rokov, ťažko možno hovoriť o hrdinstve a zdravom rozume
vždy si spomeniem pri spomeniem vojny na Ukrajine na august 68, na prezidenta Ludvíka Svobodu, Alexandra Dubčeka, ministra obrana generál Vaceka a pracovníkov rozhlasu a televízie, koľko zdravého ľudského rozumu a múdrosti prejavili v tých dńoch za záchranu slovenského a českého národa a státisíce životov
ja sa domnievam, že to USA a NATO bojujú proti Rusku, ale s ukrajinskými životmi
takéto rozumovo primitívne a úrovňou suterénové články sa nikdy nikdy nedočítal ani v Pionierských novinách, dokonca ani v Skautskom vestníku
to musí byť riadne negramotný a nedovzdelaný, doslova opajcovaný primitív, ktorý takéto niečo dokáže napísať a ešte aj s gramatickými chybami
ja ani nemám pocit, že by Ukrajina bojovala za nás, ba dokonca si to ani neželám, aby niekto v nejakej zvrátenej vojne bojoval za nás
NN , jedna stará baba povedala, asi nejaká suka
nemyslíš, že by mali zdokladovať tí lotri a grázli, ktorí ho obviňujú, zatiaľ nemajú žiadne dôkazy
ale dá sa, akurát si to opozícia neželá
v Sýrii, nebola americká demokracia, tak ju tam museli Amíci zaviesť a nepadol pri tom ani jedne americký vojak, akurát to stálo zopár dolárov
to už je viac ako isté, je to ten istý scénar, tí istí režiséri a scénarosti za tým
takíto progresívní " mudrľanti" sú najlepší. Ale pán Boh všeliakých ľudí potrebuje aj takých
Odporúčame