sme dobrí známí, nemáš šancu
sme dobrí známí, nemáš šancu
na takú hovädzinu, že vláda chce prikázať lekárom pracovať pod hrozbou väzenia môžu prísť skutočne len novinársky mozog. To je ďalší dôkaz toho, že novinár je bezmozgovec, dosvedčil to svojim vystúpením dnes naobed v TV debate aj Gábor Grendel. Je na neuverenie ako nedokážu logicky a zdravo sedliacky myslieť títo novinári. Či je to neliečiteľná diagnózy novinár, alebo niečo iné, ešte horší momomommoribundus
prekvapuje ma u pána Šustera jeho naivné tvrdenie, že prečo 13., dôchodok, keď je len 12 mesiacov. Ved´ na to stačí inteligencia priemerného foxteriéra, aby pochopil, že 13. dôchodok nemá nič spoločného ani s kalendárnym rokom, ani s 12. mesiacmi, to akurát v rozprávke o 12tich mesiačikoch.
Ak by pán Šuster išiel k jadru problému, tak by musel prísť na konštatovanie, že ani on , ani jeho zamestnávateľ nemajú finančné krytie ako nemajú ani dôchodky, lebo on aj jeho zamestnávateľ sú vlastne príživníci štátu ako podľa neho dôchodcovia, lebo mimo svojich odvodov a daní zo mzdy netvoria pre štát svojou príáou žiadne hodnoty. Tie s a vytváranú niekde inde a vytvára ích niekto iný.
A k tej inflácii a dražobe. Podľa jeho rétoriky sú Fico a súčasná vláda zodpovední za dražobu, najmä neúmerne drahé potraviny aj v Nemecku, Česku či Rakúsku, lebo tak drahé potraviny ako sú v súčasnosti nie sú len na Slovensku ale aj v týchto krajinách a za to Fico ani vláda určite nemôžu
prekvapuje ma u pána Šustera jeho naivné tvrdenie, že prečo 13., dôchodok, keď je len 12 mesiacov. Ved´ na to stačí inteligencia priemerného foxteriéra, aby pochopil, že 13. dôchodok nemá nič spoločného ani s kalendárnym rokom, ani s 12. mesiacmi, to akurát v rozprávke o 12tich mesiačikoch.
Ak by pán Šuster išiel k jadru problému, tak by musel prísť na konštatovanie, že ani on , ani jeho zamestnávateľ nemajú finančné krytie ako nemajú ani dôchodky, lebo on aj jeho zamestnávateľ sú vlastne príživníci štátu ako podľa neho dôchodcovia, lebo mimo svojich odvodov a daní zo mzdy netvoria pre štát svojou príáou žiadne hodnoty. Tie s a vytváranú niekde inde a vytvára ích niekto iný.
A k tej inflácii a dražobe. Podľa jeho rétoriky sú Fico a súčasná vláda zodpovední za dražobu, najmä neúmerne drahé potraviny aj v Nemecku, Česku či Rakúsku, lebo tak drahé potraviny ako sú v súčasnosti nie sú len na Slovensku ale aj v týchto krajinách a za to Fico ani vláda určite nemôžu
veru je a veľký
a kde sa podeli opozičné a novinárske píndy o drahých potravinách, že Fico nedodržiava sľuby, už sú tu len samí lekári - vydierači, ktorí nechcú liečiť ale vydierať
prečo by mal premiér debatovať s odborármi, veď na to majú svojich zamestnávateľov a tým nie je vláda, aj ústredný odborársky zväz.
to sa už doposiaľ rovná uloženiu na cintoríne, takže žiadna zmena
my chodíme zatiaľ k ambulantným/ súkromným/ lekárom a tí neštrajkujú
Šaško sa vyjadril , že nepôjde o núdzový stav
domnievam sa, že kultúra po americky nie ja naša slovenská parketa
majnstrimáci sa nemajú čoho chytiť, tak pumpujú problém s lekármi, už ich netlačia ani drahé potraviny, ani neobsadená funkcia predsedu parlamentu, ani svetová vojna v koalícii
domnievam sa, že po toho prašivca, ktorý posielal oponentov do basy si príde spravodlivosť
Sýria, zrejme to už bude posledný majdanovský kúsok v réžii najdemokratického prezidenta Bidena
a ešte tu autor zabudol spomenúť " ficové účty na Belizé"
Čaputová a Matovič budú čierne diery v novodobej histórii Slovenska
budú bojovať za svetový mier pod vedením USA
v najbližších dňoch možno očakávať, že Visolajský aj tí jeho kumpáni výjdu do ulíc s progresívcami a saskármi so spoločnými transparentmi a heslami
lebo Buday, Kiča a tí jeho kvázi experti na ohrev teplej vody na slnku pred Teplárňou
Odporúčame