ten tvoj iškolába ťa nenaučil čítať lóvensky? Čítala ešte raz čo moja písala
ten tvoj iškolába ťa nenaučil čítať lóvensky? Čítala ešte raz čo moja písala
čítala, ešte raz, ale lóvensky, čo moja písala
po vyhlásení mimoriadnej situácie možno pracovnú dobu prdlžuť z 8 na 12 hodín
možno im prikážu pracovať v štátnych nemocniciach, bez možnosti vedľajšieho praconvého pomeru v súkromných zariadeniach
žeby americká raketa, odpálená z Izraela?
preto treba zaviesť opäť povinné očkovanie dôchodcov Pfizerom hneď ich bude o polovicu menej
ešte Amíkom zostáva " demokraticky" si privlastniť venezuelskú ropu, iránsku ropu a nakoniec ruskú, ale tento oriešok neprehryzú, lebo v Rusku sotva sa im podari zorganizovať majdan
celý svet to vie, akurát ty si to nevedel, ale pritom stále pohlúpo pindáš
Amíci po Ukrajine a Gruzinsku urobili ďalší krok v Sýrii " k svetovému mieru"
odteraz už nebudú Amíci " kradnúť " sýrsku ropu, už bude všetka patriť im
nie zrazu, oni ju už roky kradnú z ložísk na východ od Eufratu
kdeže US vojaci, to sú len US poradcovia, všetko ostatné im zabezpečovali islamskí teroristi
veď tak to mal Sereš naplánované zničiť Európu záplavou migrantov z Afriky a Ázie
Amíci odkopnú erdoganovho syna , resp. jeho firmu, ktorá prevádzala prevoz kradnutej sýrskej ropy cisternami do tureckých prístavov. Odteraz si to Amíci budú zabezpečovať sami, vo svojej réžii
možno Erdogan oľutuje svoj krok, nakoľko odteraz si sami budú Amíci zabezpečovať vo vlastnej réžii prevoz kradnutej ropy zo Sýrie, doposiaľ to prevádzala firma erdoganovho syna do tureckých prístavov
ale odteraz Amíci majú istú úplne všetku sýrsku ropu
autorka to veľmi prízemne a účelovo zjednodušila, že médiá klamú len v súčasnosti. Klamú stále, tak demokraticky ,po americky už celých 30 rokov
ďalší proamerický režim dosadený majdanom - prevratom
pri čítaní článku a príspevkov som si spomenul ne jednu perličku z Pravdy hneď po revolúcii, keď jeden iniciatívny, silno demokratický redaktor sa vybral do krytu CO v Bratislave, tuším to bol dopravný podnik, nie som si v tomto ale istý. A jeho kritika sa niesla v tom duchu, že v tom kryty komunistickí papaláši sexovali, lebo tam videl vedľa rádiometra prezervatív. Síce prezervatív to nebol, ale mal podobný vzhľad, akurát bol z hrubej gumy. Pritom to bola ochranná guma, ktorá sa nasadzovala na sondu rádiometra ,pred použitím, teda meraním radiácie na zemi, aby sa do sondy nedostal rádioaktívny prach, lebo by prístroj neustále ukazoval zamorenie radiáciou.
ale skončil, lebo zdravotníctvo, školstvo, priemysel, armáda , všetko je rozbité na cimpr campr, nič nefunguje
Odporúčame