Dôchodca, ktorý na Slovensku odpracoval len jeden rok, dostal v decembri 2024 trinásty dôchodok vo výške 60,70 eura
Dôchodca, ktorý na Slovensku odpracoval len jeden rok, dostal v decembri 2024 trinásty dôchodok vo výške 60,70 eura
dáme ich na energie, lebo sme krásne vybabrali s Putinon, tak mu treba. Teda nie my, ale matoviči a sulíci
ty si musel spadnúť nie z višne, ale z riadne vysokého duba a na betón, na hlavu. Poznať to
""""" Znamená to, že rovnakú sumu dostane človek, ktorý do dôchodkového systému odvádzal odvody viac ako 40 rokov, aj ten, kto pracoval len rok""""""
Ako mohla autorka takúto kravinu napísať. Kto odpracoval len rok ,nemá nárok na dôchodok, ale na sociálne dávky a ten nárok na žiadny dôchodok, ani trinásty nemá
hurááááááááááááááááááá, vybabrali sme s Putinom vybrali sme s Ruskom. Nech žijú sulíci a matoviči, hurááááááááá
dôležité je, že nebol na piatej aveňi, kam chodievala vždy slušne poďakovať ako sa patrí prezidentka Čaputová
palenôčka, ked´ malinovského vojská oslobodili Bratislavu, oslobodzovali aj obce na Záhorí a jeden ruský vojak znásilnil dievčinu, ta sa jej rodičia sťažovali veliteľa ruských vojakov. Ten dal všetkých vojakov nastúpiť, aby ukázala , ktorý to bol. Poznala ho, tak prítomný príslušník NKVD mu kázal vystúpiť a na mieste ho zastrelil
progresívna americká agentka ani oľajnácky bezrozumový poskok nechceli znenie zmluvy zverejniť. Fico sa s celým znením oboboznámil až ako premiér
ten tvoj Hranol to povedal ešte bol v opozícii , pred voľbami a tá zmluva bola tajná, nepoznal ešte jej znenie. Je to možné, že by tí progresívci takto prekypovali hlúposťou a nevedomsťou ?
miriusko ja som to neotváral, neviem, čo je tam, stačilo mi len Aktuality a prežehnal som sa: zbohom pravda, samé kuciakoviny, Boh ocharňuj Slovensko
a proti vo vyjadreniach opozície, šimečkárov, grohlingárov, kádehákov a oľajnákov zločinci a kriminálníci boli údajne elitní vyšetrovatelia a elitní prokurátori
Playerko prepáč, dal som ti omylom plusku. Nehanbíš sa ako zdroj informácií uviesť Aktuality? Fuj, také primitívne, nezodpovedné a progresívne
tak už nám policajti prvých dvoch čurillákov včera zobrali, už sú vo väzbe.....
tak už nám včera prvých dvoch čurillákov zobrali, už sú vo väzbe
ale taká sviňa dokonca aj ruská by sa mi zišla, by som si urobil zabíjačku..... domácu masť, oškvarky..... jelítka, klobásky tlačenka, ojojojojoj, ako za čias môjho detstva
to sa potom vôbec nedivím, že Šimečka má 22 %, že je až toľko nevdmách
je to možné, volič PS a takých nevedomý? Tá okupantská zmluva Čaputovej a Naďa má trvanie 10 rokov, tak až potom
tí skutoční ukrajisnkí hrdinovia redšej dezertujú, aby si zachránili život
ale ano, ale musí 10 rokov vydržať
Odporúčame