Rusi predsa ponúkali vláde SR na podpis predlženie zmluvy o dodávkach plynu, akurát pán minister Sulík nemali záujem
Rusi predsa ponúkali vláde SR na podpis predlženie zmluvy o dodávkach plynu, akurát pán minister Sulík nemali záujem
typické pri "yntelygentních a vzdelaných" progresívnvch voličov, nič k veci, nič konštruktívneho, žiadna debata k problému, len primitívne urážanie diskutérov z iného tábora, hanba vám progresívci
typické pri "yntelygentních a vzdelaných" progresívnvch voličov, nič k veci, nič konštruktívneho, žiadna debata k problému, len primitívne urážanie diskutérov z iného tábora, hanba vám progresívci
Maroš Žilinka dodržal 363kou zákony platné v Slovenskej republike, preto je zvrátenosť celej opozície, ako PS, tak SaS, KDH aj Oľajno tvrdiť o zločincoch a kriminálníkoch, že sú to elitní vyšetrovatelia a elitní prokurátori
Zmluva o dodávkach plynu z Ruska končila 31.12.2023, ale vtedajší minister Sulík ju neobnovil, preto Rusi určujú ceny akú sú platné na svetových burzách
cena podľa zmluvy platili do konca roka 2023 a Sulík ako minister zmluvu neobnovil, takže už ceny plynu z Ruska určuje burza
nevedomí a hlúpí budú spasení a ty prídeš zaživa do neba
teraz budeme lízať šľahačku a krém, ktoré nám za uplynulé tri roky upiekli vtedajšie vlády
tak už aj Stoltenberg dostal konečne rozum? Veľmi neskoro, koľko životov mohlo byť zachránených
a ak sa lekári budú vracať späť do nemocníc dať im polovičné platy
jediné schodné riešenie je výpovede prijať, tých 5 štátnych nemocníc , ktoré ešte zostali delimitovať na akciové spoločnosti a tým pádom si pán Visolajský aj so svojim LOZ môže to svoje memorandum podpísané Hegerom použiť ako toaletný papier
Visolajský je vychcanec, ktorý vedome klame, nehovorí pravdu a zavádza celý národ
Ježíková je akurát kreatúra, teraz múdra, ale keď bola za Matoviča štátnou tajomníčkou na ministertsve zdravotníctva, vtedy nevedela čo má robiť a absolútne nič neurobila
Emília, guvernér Národnej banky nie je stíhaný, že úplatok zobral, ale že úplatok dal svojmu podriadenému, čo svet nevidel, len čurilláci, matoviči a lipšici, aby niekto svojmu podriadenému a dokonca zločincovi - kajúcnikovi úplatky dával
že nemáme referendum poďakuj Čaputovej a fiačanovmu advokátskému kolégiu, lebo pokiaľ ich nebolo, aj referendum bolo
keď on len samé magoriny píše
môže vláda zabrániť kolapsu vyhlásením núdzového stavu v rezorte zdravotníctva. To by znamenal zákaz výpovedí, predlženie pracovnej doby z 8 na 12 hodín a veľa iných obmedzení
sýrskej ropy Amíkmi
ak sa im podarí zlikvidovať amerických moslimských teroristov, to by znamenlo konaie ckrandutiA
Odporúčame