pán autor, ty môžeš protestovať tak akurát proti starej Blaškovej, aby už toľko nepila a konečne prestala voliť PS, lebo pri vláde PS alkohol lacnejší mať nebude
pán autor, ty môžeš protestovať tak akurát proti starej Blaškovej, aby už toľko nepila a konečne prestala voliť PS, lebo pri vláde PS alkohol lacnejší mať nebude
nie pán prezident nepôjdu poďakovať osloboditeľom do Moskv, ale už tým naším novým osloboditeľom do Berlína a Washingtonu za to, že nás okupujú v Lešti
že to pologramotní bratislavskí orogresívni blbečkovia nevedia? No predsa tá , ktorá bude napadnutá
každé náhradné riešenie je drahé. Aj americké lode prevážajúce ruský plyn si veľa účtujú
aj u nás čurilláci a lišpici tvrdia, že sú nevinní
Prečo? No predsa až do posledného Ukrajinca
najhorší a najnebezpečnejší sú iniciatívní blbci - prehlásil na zasadnutí OF v Prahe 24.11.1989 Jíří Suchý
zrelá ,úvaha, rozumovo zrelého človeka. Smola pre tento svet je skutočnosť, že západní politici nie sú rozumovo zrelí
a je to tu, posledné štádium krízy svetového kapitalizmu, krízy z nadvýroby. Po ňom nasleduje už len vojna, tiež svetová
Aj keď sú Danko aj Huliak doskutabilné osoby v politike Slovenska, vždy sú hodnotovo , charakterovo a morálne nad Šimečkom, Korčokom, Grohlingom, Krupom a podobnými kvázi politikmi
ak by to písal Blaha, by to vôbec nedali v Pravde, ale keď je to Čaplovič nadávajúci na koalíciu, takí sú tu vítaní
zrejme Miroslav Čaplovič , zástanca progresívcov a opozície nemá do čoho pichnúť, tak pichá do koalície
blbečkovia nevedomí, tú sú informácie prísne tajného charakteru, na ktoré páni poslanci nemajú nárok
už druhykrát Rusov sotva oblafnú
Rakúšania to robia prefíkano: Ruský plyn nekupujú priamo od Gazpromu, ale cez tretiu stranu!
typické pri "yntelygentních a vzdelaných" progresívnvch voličov, nič k veci, nič konštruktívneho, žiadna debata k problému, len primitívne urážanie diskutérov z iného tábora, hanba vám progresívci
typické pri "yntelygentních a vzdelaných" progresívnvch voličov, nič k veci, nič konštruktívneho, žiadna debata k problému, len primitívne urážanie diskutérov z iného tábora, hanba vám progresívci
nedostane , nemaj obavy, prečítaj si zákon ešte raz a poriadne
vďaka Štefko, prajem tiež všetko len to naj....
pre neschopnú politiku, škodiacu Nemecku Scholzovi aj jeho strane padajú preferencie
Odporúčame