a v koryte, v takom dubovom je sila
a v koryte, v takom dubovom je sila
opozícii sa nepodaril zmariť schválenie rozpočtu, lebo pred parlamentom nestál druhý progresívny Cintula s pištoľou v ruke
ale veď sme vykývali s Putinom aj s potravinami, plynom, benzínom kedˇminulé vlády mu vyhlásili sankcie
aj autorka tohto článku bezbožne, progresívna pročaputovsky, prošimečkovsky klame ako všetci novinári, ked tvrdí . že huliakovci ostatnbé zákony nepodporia. Ako takíto klamári a podvnndníci ako autorka článku môžu robiť novinárov? Či len takí môžu byť novinár? hanba im?
vyzývať v novinách môžeš akurát starú Blaškovú , nie GP
poslanec Szálay je obmedzený dilino. Vláda nič nebude prikazovať, akurát môže vyhlásiť núdzový stav v rezorte zdravotníctva. Niečo podobné urobila matovičová a hegerová vláda na celom Slovensku všetkým Slovákom, aby zamedzila protestom a štrajkom
teraz na TV SPARK poslanec PS Dubéci z takej obrovsky veľkej plešatej krištáľovej gule veštil rozpad koalície. Chudáčik úbohý, progresívny
tá zmrzlina nebude neonacistická, ani západná, ani americká ale juhoslovanská, tá je najlepšia
politika je umenie nemožného odkáž to svojím progresívcom
už si započítali do svojich finančných plánov zvýšené výdavky na cestovné do Bruselu, aby mohli uplatniť svoje vrcholné politické schopnosti - robiť udavačov
ja osobne by som bol rád, keby boli predčasné voľby, to vy si po nich už vystačili smeráci s hlasákmi
my sme si už založili pionierský krúžok, tak ho radi príjmeme ako zástavníka či vlajkonosiča
Fico predsa sľúbil každému občanovi jednu veľkú zmrzlinu, točenú
vidno, že si múdry chlapec, keď " takto Fica ľutuješ"
kdepak jenom soudruzi novinári a opoziční politici " udělali chybu"?
o čom teraz budú písať novinári aj vybliakávať opoziční politici, keď koalícia sa nerozpadla a zákon roka prejde
fungovalo to, pokiaľ neprišiel Matovič do vlády, ten všetky schválené projekty hradené z eurofondov zrušil a nariadil podávať znovu žiadosti a znovu predkladať projekty a samozrejme aj registráciu verejných partnerov, samozrejme že všetko boli vysoké výdavky, preto sa väčšina na to vykašlala a preto Slovensko odvtedy nečerpalo eurofondy
to si zrejme opäť čítal kuciakoviny na Aktualitách
nie je vláda, ako vláda, nie je prezident ako prezident, nie je ústavný súd ako ústavný súd.
Boli tu oľajno vlády, ktoré porušovali ústavu aj zákony, bola tu prezidentka , ktorá porušovala ústavu,bol tu ústavný súd, ktorý porušil ústavu
poznať to na tebe, lebo píšeš samé balamutiny, nič rozumného, ani normálneho, ani múdreho
Odporúčame