ak by nebolo povinného Pfizeru, dnes by som lietal ako lastovička, ale kvôli Pfizeru už tri roky nemôžem chodiť
ak by nebolo povinného Pfizeru, dnes by som lietal ako lastovička, ale kvôli Pfizeru už tri roky nemôžem chodiť
ja akurát Pfizeru vďačím za to, že už tri roky nemôžem chodiť
to je kto ten prizerajúci sa ľud, zrejme tých 30 tisíc Bratislavčanov vybliakávajúcich v bratislavských uliciach so svojími náčelníkmi Šimečkom a Grohlindom
len vďaka migračnej kríze dopadli voľby ako dopadli, či v Rakúsku, Nemecku, Francúzsku
koľko Slovákov mohlo žiť, nebyť Pfizera, dokonca aj samotný Krčméry
keď tento záprdok zmizne, nastane mier v Európe a na Ukrajine slobodné prezidentské voľby
celý problém slovenského zdravotníctva spočíva v tom, že Pellegríni ešte ako premiér sa dohodol s dekanmi lekárskych fakúlt na prijatí veľkého počtu domácich študentov a vyčlenil na to z fondu predsedu vlády 150 tisíc. Prišiel Matovič a všetko to zrušil. Koľko už mohlo z týchto študentov končiť medicínu a zapojiť sa do slovenského zdravotníctva?
určite je drahšia operácia, ktorú robia chirurgické kapacity s perfektným vybavením, ako tú istú operáciu mladý lekár z Ukrajiny v okrajovej nemocnici
svätý *Miško, až vtedy bude koalícia mlieť z posledného kedˇ budú vyhlásené predčasné voľby a to do Boh nebude, až o štyri roky
tých štátnych lesov je na Slovensku minimum
a čo mal včera robiť Eštok, keď moderátor pre sobotných dialogoch mu skákal do rečí, prerušoval ho ako drzý heisel
pritom sa správal ako drzý, nemkompetentný hulvát a hlupák
a pritom sa správal ako nekompetentný, drzý, hulvát a hlupák
bol to drzý, nekompetentný hulvát a hluupák
pán Viskupič, oháňajúci sa ekonomickým vzdelaním pôsobil pri Sakovej ako negramotný blbec. Je logické, že každú konsolidáciu musí zaplatiť celý národ, všetkých vyše 5 milionov Slovákov, či bohatí, či chudobní. Akurát Viskupič streli "kravinu", keď zahlásil, že v dôsledku zvýšenia DPH na 23 % budú Slováci chodiť do Rakúska a okolitých krajín nakupovať. Tak to určite tam budú chodiť nakupovať bavoráky., mercedesy, chladničky, roboty, bojléy a pod.
Viskupič, oháňajúci sa ekonomickým vzdelaním pôsobil pri Sakovej ako negramotný blbec. Je logické, že každú konsolidáciu musí zaplatiť celý národ, všetkých vyše 5 milionov Slovákov, či bohatí, či chudobní. Akurát Viskupič streli "kravinu", keď zahlásil, že v dôsledku zvýšenia DPH na 23 % budú Slováci chodiť do Rakúska a okolitých krajín nakupovať. Tak to určite tam budú chodiť nakupovať bavoráky., mercedesy, chladničky, roboty, bojléy a pod.
Počtárko, ako chceš docieliť adresne dotovanie el. energie, či dokonca plynu??
čo najviac chýba opozícii ku šťastiu a k vládnutiu, teda aj kádehákom tak sú to čurilláci a lipšici a Mikulec s Hamranom
blbeček progresívny, ja mám osvedčenie , podpísané vtedajším ministrom vnútra MUDr. Čermákom
tie podozrivé toky na Cypre budú matovičové a jeho Paulínky
Odporúčame