cíti svoj koniec
cíti svoj koniec
Wolodymyr, máš to marné, Slovensko, maďarsko a Nemecko budú proti
vtedy to boli matovičošukli a hegerošukli a nad nimi tá vrchní - prchni, ktorá to propagapvala ako slobodu a skutočne veľa ich bolo oslobodených , ale od života pozemského
vtedy tam boli iní šukli ako dnes
akurát k tvojmu príspevku ešte chýba veta: nech žije Cintula....
najskôr si ho prečítaj a potom príď mudrovať
pritom to boa trafika pre Lángoša a ten si toho urobil milionový džob, za miliony predával kompromitovaným dokumenty z ÚPN
ty si musel riadne padnúť na hlavú na obrovský balvan, lebo ani kúsok zdravého rozumu z teba nahovorí, Ty si určite šimečkár, čo grohlingár, lebo tí sú takí múdrí a chytrí ako ty
pravda, ty kde žiješ? A akými informáciami si krmený? Veď sa vyjadril minister, že stále čakajú vyjadrenia mobilného operátota z USA
nejde o to ako Smer profilovali " mnohí", ale aký ma Smer program a ten bol vždy ľavicový
keď minulé vlády zatvárali do kolúznej väzby advokátov, len pre to, že si robili svoju advokátsku robotu, vtedy ani nepípol, neprotestoval, nezastal sa ich, len skrčil hlavu medzi plecia a tváril sa, že sa ho to netýka, mal hlavu strčenú do piesku.Kádehák je kádehák, iný nebude
momentálne exceluje na STVR kádehák Karas, domnieva sa, že mu stačí nahodiť výzor svätého na kopci za dedinou a že ho to oprávňuje hovoriť propagandistické hlúposti, napríklad o prípad Babiš, kde vysoko vyzdvihuje ideologicky skompromitonavý ÚPN a jeho šlendriánske a právne neopodstatnené výroky považuje niečo viac ako rozhodnutia súdu a pritom bol minister spravodlivosti aj šéfom advokátskej komory
tiež som to vypol, mám dojem, že sa nepočúva čo hovorí, utiekol som od TVP
panebože, ten Viuskupič zo SaSky je ale hlupák a dokonca certifikovaný, teraz debatuje na TA 3, chráň Boh, aby bol vo vláde ministromn, tak pokapeme od hladu všetci
s tým Dedom Mrázom je to pritiahnuté za vlasy. Tí boli v školách, ale v domoch , bytoch, v domácnostiach všade chodili Mikuláši
to netušili, že je uzatvorená na 10 rokov a rok výpovedná lehota, s tým sa Nad´ ani Čaputová nepriznali
to je tá pravá americká demográcia a loboda lova
asi Rusi presné počty padlých hlásia Ukrajincom, keď to tak presne vedia
a čo bude prvoradá úloha, po desiatich rokoch , keď vyprší Nadova a Čaputovej zmluvy s USA zrušiť ju a poslať Amíkov a vojská NATO domov, nech si žijú doma, za svoje.
to už potom zmenia ústavu z nedemokratickej ne demokratickú, aby bolo možné referendum o predčasných voľbách, ktoré Čaputová s fiačanovým advokátskym kolégiom zakopali hlboko pod čiernu zem, čím porušili ústavu. Nový parlament zmení aj volebný zákon, že budú mať v ňom zastúpenie aj regióny, nielen Bratislava. Bude toho veľa , čo treba zmeniť
Odporúčame