Smer a Hlas vyhrajú predčasné voľby a s Republikou budú mať 90 hlasov
Smer a Hlas vyhrajú predčasné voľby a s Republikou budú mať 90 hlasov
tebe sa muselo obrovské množstvo červíkov zavŕtať do hlavy a teraz ti tam úradujú
on si radšej nimi zahrá hockey s americkými hockeykami
Gruzínsko bude Ukrajina II. čoskoro tam " naklušú: Amíci s majdanom a vývoj bude úplne rovnaký ako na Ukrajine, Bude vojna. Amíci na také veci peniaze majú
známy slovenský spisovateľ a básnik napísal " Bude ako nebolo", my po minulých vládach už len môžme konetatovať " Už nikdy chválabohu nebude ako bolo"
ešte sa nič nedeje, až keď neprejde " zákon roka", Až POTOM BUDE ZLE
keby len nohy nemali, ale už nemajú ani hlavy alebo lepšie povedané rozum
ale len po takej pracovnej sile ochotnej robiť za minimálnu mzdu
to je poučenie: od Ukrajiny a jej politikov čím najďalej.....
v prípade Krupu Boh zoslal duši do barana
Jarko , trafil si klinec po hlavičke, vymenoval si všetkých naj hlupákov v slovenských politických vodách
skutočne, autor dieru do sveta s týmto rozunného ničnehevoriacim pamfletom neurobil
v súčasnom volebnom období pri tomto personálnom obsadení sotva. Tí dokážu vyvolať akurát tretiu svetovú
možno by to Slováci aj uvítali, ale mám na mysli Slovákov, nie " ľudí z Bratislavy", na ktorých sa odvolávajú pri pouličných protestoch Šimečka a Grohling.
keď s Dankom sa nedá, ten bude vždy len vydierať koaličných partnerov
Odporúčame