od naších médií sa človek pravdu nedozvie, len samé balamutenie
tú zmluvu možno zrušiť až po 10 rokoch a rok je výpovedná lehote. tak to domordovali Naď s Čaputovou
dávam klobúk dole pred autorom. Pravdivejšie a výstižnejšie, pritom s veľkom dávkou zdravého rozumu to málokto dokáže napísať
to nie sú občania s iným názorom, to sú vedomí, zámerní škodcovia Slovenska
akým právom si osobujú právo považovať sa za slovenskú verejnosť?
aj tak vás treba všetkých zrušiť
komunisti mi v80tych rokoch dali 35 tisíc nenávratnú pôžičku na výstavbu domu , akurát som musel podpísať, že 10 rokov odrobím vo fabrike. A dnes? Akurát ťa nakopnú do zadku a vykopnú-
a prečo nie. Znárodnili to, aby to slúžilo všetkým, nie zopár jedincom. Už som tu písal, že mojim starým rodičom na Záhorí zobrali necelých 1 100 hektárov polí,lesov, vinohradov, mojim starým rodičom tu na Kysuciach výrobné prevádzky, obchodné prevádzky, lesy, lúky. Mojim rodičom zobrali dom, de Iure, bývali sme síce v ňom, ale museli sme MNV platiť nájom , aj nasťahovali nám dońho nájomníkov.
a ja som sa domnieval podľa nadpisu, že sú to zdravotné pomôcky, až po otvorení vidím, že sú to..., no....oné....
Štefko to nebola oponentúra voči tvojmu príspevku, akurát som ti pritakal
podľa zákona štátne hmotné rezervy má zabezpečovať ministerstvo obrany s ministerstvom hospodárstva, akurát že všetko stojí peniaze a veľké peniaze a ak býva v kapitalizme štát najväčší chudák , chudobný štát nemá ani dostatočné štátne hmotné rezervy, odhliadnúc od toho, že čo sme v skladoch mali všetko s a poslalo na Ukrajinu
vždy sa volí to menšie zlo a v tomto prípade to obrovsky veľké zlo bol Korčok
novinár, to už dnes nie je ani povolanie , ani poslanie, ale skôr urážka
náhodou bratislavská kaviareň a bratislavskí disidenti sú veľmi spokojní so súčasným režimom. Aj novinári. Nemusia nič robiť a majú sa dobre.
ale ešte exportnejší je Pávek
než to Fialu šľahne, mal by sa rýchle ospravedlniť Ficovi a rýchle obnoviť vzťahy so Slovenskom. Národ český si to želá
Odporúčame