však nech Ukrajina začne.......
s tou hymnou si autor skutočne vybral originálny problém , ohrozujúci ekonomiku Slovenska a zdravie, životy a sociálne istoty Slovákov, rovnako ako tie ostatné problémy. Vidno , že má vysokú "vzdelanostnú a inteligentnú úroveň technicky a ekonomicky" založeného občana , žiadny" politilog ani novinár", či iný mediálny srandista
tragédiou celej svetovej kapitalistickej demokracie je skutočnosť, že má základy a pôvod v Divokom západe, akurát tie isté móresy sú dnes zavádzané nie s koltom v ruke, kedˇniekedy aj tak, ale už v bielych límcoch a bielych golieroch, veď to každodenne zažívame a vidíme v celom svete
takto vlastne dopadlo celé Slovensko, už len tie montážne haly nám tu zostali
už bude potrebné v Rade aj v RTVS poriadne pozametať, až je zaručená objektivita spravodajstva, nie jednostaranné magorenie. To sa skutočne nedá počúvať, zrejme účastní aktéri majú pocit, že to vysielajú takým nevedomým teliatkám ako sú ono sami
a kedy zasa bude progresívne buntovanie Bratislavčanov do ulíc proti vláde a výcvik nových Cintulov?
vraj tri príspevky, takže jeden soudruzi redaktori z Pravdy vymazali. Zrejme nezodpovedal americkým demokratickým hodnotám
ak si položíme otázku, kto mal z toho úžitok, resp. kto to potreboval, odpoveď je každému jasná, kto to financoval , dal know how aj kto to mohol previesť
ak to skutočne urobila Ukrajina bude snaha majstrimáckch médii aj celého západu to zmazávať, nehovoriť o tom, akoby sa nikdy nič nestalo
ak by to urobili Rusi, to by boli iné vetry po celom svete, v Amerike v EÚ aj v OSN.
a to ešte nespomínam Drážďany, o Paríži ani nehovoriac. Doterajšie vedenie miesto toho, by dávali peniaze na skvosty svetového umenia, či domáceho , radšej si ich delili medzi sebou rodinní príslušníci
novinári majú batériové články nad umyvadlom a drezom
a ked´ si predstavím, že za kubík plynu som platil 1,78 Kčs, mal som kotol neustále zapnutý od začiatku novembra až do konca apríla, dnes ho musí zapínať a vypínať každý deň, lebo ho neuživím
kto z ľudí v 89 tušil o koľko dierok nekonečne dlho si budeme musieť uťahovať opasky. Ešte šťastie, že mám tie dierkovače odložené s dulčíkmi, že mám si čím tie dierky do opaskov čím robiť, ke´d si ich už musím uťahovať
dne stojíme vo frontách pred pokladňami, či automatom na fľaše, takže žiadny pokrok a dokonca musíme nosiť tašky plné PET fliaš ako z obchodu tak i do obchodu
ešte šťastie pre tento režim, že máme tie kontejnery v mestách hojne rozmiestnené, že tí bezdomovci majú čo vyberať a prežiť tento režim
čeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees práááááááááááááci súúúúúúúúúúúdružkaaaaa uuuuuuučiteľkaaaaaaaaaa
navštív láskavo galérie vo Viedni či v Prahe a uvidíš., že tá bratislavská bola len šopa na odkladanie lopát a krompáčov
Odporúčame