tak už aj Česi majú pána prieméra
tak už aj Česi majú pána prieméra
takto leží Babišovi zdravie pána premiéra na srdci, chce mu len dobre a všetci ministri odídu. Asi si páni ministri neželajú zdravie pre pána premiéra
za komunistov veľkoobchod potravinami ZDROJ v každom okrese musel povinne držať zásoby všetkých potravín na tri mesiace pre celý okres
ŠOKUJÚCE odhalenie: TAKTO mala Ukrajina zničiť plynovod Nord Stream!
ŠOKUJÚCE odhalenie: TAKTO mala Ukrajina zničiť plynovod Nord Stream!
kam sa komunisti hrabú. Stavali pre ľudí školy, do ktorých museli povinne chodiť deti, nemocnice, byty, závody , fabriky, do ktorých museli povinne chodiť ľudia a robiť. A dnes krásne cyklotrasy, pešie zóny, a toľkoooooooooooooooooo rozhľadní po celom Slovensku, že to sa komunistom ani nesnívalo
kam sa komunisti hrabú. Stavali pre ľudí školy, do ktorých museli povinne chodiť deti, nemocnice, byty, závody , fabriky, do ktorých museli povinne chodiť ľudia a robiť. A dnes krásne cyklotrasy, pešie zóny, a toľkoooooooooooooooooo rozhľadní po celom Slovensku, že to sa komunistom ani nesnívalo
ale určite vadí, lenže je to súkromný majetok a ten je podľa ústavy , aspoń v týchto prípadoch / lebo ich nevlastnia chudáci/ nedotknuteľný
Zelenskyj je spokojný, že je vojna na Ukrajine, bohatne na tom, miliony Ukrajincov sú spokojní s tým, že je vojna na Ukrajine, lebo si kráľovsky žijú po celej Európe, Amíci aj západní politici sú spokojní s tým, že je vojna na Ukrajine, lebo sankciami ožobračujú vlastné národy, tak o čo vlastne ide?
blbeček, ja som tu doma, to ako keby som ťa ja posielal žiť do Ameriky
Zelenskyj je spokojný, že je vojna na Ukrajine, bohatne na tom, miliony Ukrajincov sú spokojní s tým, že je vojna na Ukrajine, lebo si kráľovsky žijú po celej Európe, Amíci aj západní politici sú spokojní s tým, že je vojna na Ukrajine, lebo sankciami ožobračujú vlastné národy, tak o čo vlastne ide?
od roku 1968 až do roku 1989 som tvrdil, že je to bola okupácia. Od roku 1989 som zmenil názor, že to skutočne bola nutná bratská pomoc
aj Slováci zastavia a Ukrajina sa ponorí do tmy a prestanú jazdiť autá
Zelenskyj a tá jeho svorka nech napnú mozgové závity, ak nejaké vôbec majú a vážia si toho, že je v Kyjeve ešte kameń na kameni
Zelenskyj a tá jeho svorka nech napnú mozgové závity, ak nejaké vôbec majú a vážia si toho, že je v Kyjeve ešte kameń na kameni
od roku 1968 až do roku 1989 som tvrdil, že je to bola okupácia. Od roku 1989 som zmenil názor, že to skutočne bola nutná bratská pomoc
neúprosný zákon akcie a reakcie v reále
tak už začala Ukrajina pociťovať dôsledky dodávok amerických rakiet Ukrajine a tie sa budú ešte viac stupńovať
pálenôčka , čo je to za úvaha, porovnávať Lúčanského s Kuciakom?
ja sa domnievam, že ten kto nariadil lúčanského telo exhumovať a spáliť bez súhlasu rodinných príslušníkov sa dopustil trestného činu
Odporúčame