počúval som veľmi pozorne vyjadrenia pána Visolojského a nadobudol som dojme, že sa uňho začínajú prejavvať začiatky Alzheimra, lebo tých neskutočných hlúpostí, ktorých "nakecal" , to normálny rozumovo zdravý priemerný občan nedokáže. Je lekár, nech robí, čomu rozumie - lieči a nesnaží sa hovoriť do riadenia a financovania zdravotníctva, zdravotrných poisťovní. nerozumie tomu-


