no a čo? A ako katastrofálne cestujú Slováci to nikoho nezaujíma. Ved´ je to hotová katastrofa mimo hlavných tratí , s tým prestupovaním a s tými cestovnýmíi poriadkami
no a čo? A ako katastrofálne cestujú Slováci to nikoho nezaujíma. Ved´ je to hotová katastrofa mimo hlavných tratí , s tým prestupovaním a s tými cestovnýmíi poriadkami
ležal som za socializmu päťkrát dlhšiu dobu v nemocnici, bol som aj na operáciách. Ked to bolo treba okamžite mi urobili predoperačné vyšetrenia a okamžite ma operovali, Žiadne čakacie lehoty, žiadne objednávacie lehoty, ihnedˇ.
teba zrejme ten tvoj iškolába nenaučil lóvensky čítať . Nenapísal som, že ja mám, ale že moja stará mama mala a to bolo po vojne
prečo ste nepovolili diskusiu k Dubčekovi, ked´ to písal ten kádehácky kolaborant Hajko, viem si predstaviť v akej nôte je to ladené
ja sa pokakám, dajte mi rýchlo šerblík, že prečo bezdomovca nepokutovali?
to sú naší budúci kvázi osloboditelia
teraz večer na TA 3 zametali Grohling sp Szalayom. Kde už len takých hlupákov v SaSke hľadali, ve´d s nimi sa nešlo normálne dohovoriť. moderátor aj koaliční hovorili o voze a tí dvaja zo SaSky vždy len o koze a iných zvieratách, ako keby& vôbec nerozumeli slovensky
chudák jeden Visolajský , čo môže vyzývať vládu, keď vláda ani minister nie sú preňho podľa zákona o kolektívnom vyjednávaní partneri. On môže maximálne vyjednávať s vedením nemocnice, kde pracuje, resp. s Uhlerovou ako s vyšším odborovým partnerom. Drzo vyskakuje a žiada niečo, na čo nemá nárok, robí akurát politického agitátora
Včerajsí škandál podpredsedu Progresívneho Slovenska (PS) Ivana Štefunka a šéfky Konfederácie odborových zväzov (KOZ) Moniky Uhlerovej má pokračovanie. Nečakane sa do neho zapojila aj verejnoprávna inštitúcia, konkrétne Tlačová agentúra Slovenskej republiky (TASR) a to tak, že sa ho pokúsila ututlať.
Včerajsí škandál podpredsedu Progresívneho Slovenska (PS) Ivana Štefunka a šéfky Konfederácie odborových zväzov (KOZ) Moniky Uhlerovej má pokračovanie. Nečakane sa do neho zapojila aj verejnoprávna inštitúcia, konkrétne Tlačová agentúra Slovenskej republiky (TASR) a to tak, že sa ho pokúsila ututlať.
prečo mal vyrazené oko? Takej báchorke že si ho sám vyrazil sotva niekto uverí. Prečo musel na operáciu do Ružomberka?
ja by som rád videl človeka, ktorý sa dokáže obesiť na teplákovú blúzu
prečo to nevyšetrovali orgány činné v trestnom konaní, ale komisie zriadená ministerkou?
zrejme si nepochopil, že píšem o RVHP a tam zbytok sveta nepatrí. Preto dovoľ, aby som ťa upozornil, že to píšem o krajinách RVHP, teda o krajinách bývalého východného bloku. Dúfam, že tu nemusím polopate vypisovať, o ktoré krajiny s a jedná, lebo nemám tu pri sebe lopatu
teraz je v televízii tlačovka a osoba, ktorá mala už dávno sedieť v base za smeť väzňa sa rozčuľuje a požaduje odstúpenie Eštoka
teraz je v televízii tlačovka a osoba, ktorá mala už dávno sedieť v base za smeť väzňa sa rozčuľuje a požaduje odstúpenie Eštoka
teraz je v telwvízii tlačovka a osoba, ktorá mala už dávno sedieť v base za smeť väzňa sa rozčuľuje a požaduje odstúpenie Eštoka
takže majdan 17. novembra v bratislavských uliciach nebude
tak buď konkrétny a kritizuj tie jeho " zásluhy" a prešľapy, tam je čo kritizovať
o tom by vedeli krásne zážitky vypovedať na budayovom ministerstve, najmä pán štátny tajomník Kiča
Odporúčame