certifikovaný blbeček dokáže zosmoliť len blbý príspevoček, nič konštruktívneho k veci
certifikovaný blbeček dokáže zosmoliť len blbý príspevoček, nič konštruktívneho k veci
Viskupič už vlastne ani nevystupuje ako kvalifikovaný ekonóm, ale skôr ako hašterivá, hysterická, štekajúca baba
dnes opäť ako už tradične " rámoval? Viskupič o 13,,00 na TA 3. Podľa neho v Košiciach bol zabitý človek a Eštok by mal odstúpiť, ale podľa jeho rétoriky generál Lúčanský už zrejme nebol človek, preto Kolíková nemusela odstúpiť
Československo malo v RVHP významné postavenie, ako žiadna iná krajina. Vzhľadom na svoju priemyselnú a industriálnu vyspelosť a výrobkami vysokej pridanej hodnoty všetky naše výrobky išli na export, úplne všetko čo sa vyrobila malo odbyt. Obrovskou výhodou a veľkou prednosťou RVHP boli bartrové obchody
a téééééééééééééééééééž aj čeeeeeeeeeeeeeeeees prááááááááááci vole,
tento právna nevedomec si musí uvedomiť, že spáchal trestný čin, tak musí niesť následky. Ved´ sa správal ako zlodej, okrádajúci štát
domnievam sa, že fasistickejší ako bol za Bidena už byť nemôže
jednu informáciu, až autorka spozná realitu. Priateľova manželka / onkologická pacientka/ bola v nemocnici na kontorle, lekár ja odporučil operáciu , urobil kontrolné vyšetrenia a objednal ju o tri mesiaca, aj nejaké dni, ale s poznámkou, že tú operáciu jej zoperuje sj v súkromnej nemocnici do troch týždńov, ak si zaplatí 300 E. Také ja súčasné kapitalistické zdravotníctvo
ano som a nehanbím sa za to a preto , že mám zdravý sedliacky rozum nevolím ani PS.. ani SaS, ani KDH
to vieš ponovembroví bacalári a magistri
bol to úžasný žážitok, to sa nedá opísať, keď som ako vojak cvičil spartakiádu na Strahove, keď sme skončili, ten mohutný aplauz , ľudia vyskakovali od radosti, zrejme z toho mali tiež zážitok, na hlavnej tribúne boli rôzní významní a zahraniční hostia a ked´ som videl ako vyskakovali od radosti zo zážitku a tlieskali. Vlastne celý Strahov
ak bude používať rétoriku progresívcov a saskárov, ďaleko to nedotiahne
najmä Amíkom
lekárskí odborári na čele s Visolajským sú propagandistickí ideologickí vydierači
ešte nik nevie ako to skutočne bolo, dokonca ani vyšetrovatelia inšpekcie nie, ale novinári púšťajú kačice v dialektickej jednote s opozíciou sa správajú ako Šerlokovia Holmesi a púšťajú do sveta hovädziny, ktorí boli pri tom, keď sa to stalo, a videli to na vlastné oči.
svojim spôsobom nie, lebo to bol len moment, ako Fico z ničoho nič zmenil smer a išiel v ústrety k atentánikovi, ktorý naňho zavolal
a to sa autor detinsky naivne domnieva, že to, čo tu bolo ide odstrániť len tak zo dňa nadeň šibnutím prútika, ako ked novinár zmení názor a druhý deń napíše nový článok? Svätá prostota
a skutočne prekvapil na TA 3 včera večer v Téma dňa nový moderátorský matador, ktorý pôsobil nesúrodo a hlúpo ako splašený kôň. kde len takého nabrali, ved´ to nemá žiadnu úroveň.
on má ešte socialistické školy, koré mali úroveň vzdelania, nie je žiadny ponovembrový bacalár ani magister ako ty, ktorí už pocítili to zlýhanie štátu v školstve
Odporúčame