tie protesty, jediné čím sa vyznačujú , že vychovávajú a dráždia, resp. burcujú , že vstanú noví cintulovci. Nemajú žiadny logický , ale najmä rozumový základ ani príčinu. Pritom Šimečkovci aj treťosektoroví krikľúni a krikľúnky sotva predstavu nejaké zdravé jadro niečoho rozumného, čo by predkladali ľuďom a národu. Sú to len plané výkriky do tmy rozumovo nezrelých detičiek a dospievajúcej mládeže , ktorým zobrali medvedíka, s ktorým sa hrávali a zmrlinku. Preto protesty nemajú šancu na úspech


