a dokonca aj Čaputovej, na tú som zabudol
ten budhov výrok platí na voličov PS, SAS a Oľajno
Saudská Arábia je silný hráč vo svetovej ekonomickej politike, tú rešpektujú aj Amíci , dokonca aj Izrael
Blava plní nám bruchá aj celé Slovensko 20 miliardovým schodkom v štátnej kase
podľa opozície a médií má Fico a vlastne už aj Pellengríni jediné právo, poslúchať opozíciu a držať s bruselskými fasciopapalášmi krok
v plnej sile sotva .bolo to poznať na hlase aj na chôdzi
a je rozdiel v spotreba tepla v Bratislave a na severe, o tom páni z bratislavských panelákov a kaviarní ani netušia
a len tak ďalej bruselskí fascio papaláši, uvaľuje snakcie na Rusko a budeme mrznúť v zime vo vlastných domoch a bytoch
však opoziční poslanci, bratislavskí pováľači na plyn majú a to Slovensku by malo stačiť
celá vojna na Ukrajine, v ktorej trpí ukrajinský národ je výsledkom stareckej, senilnej politiky Bidena
Biden svojou nesvojprávnou politikou chce silou mocou do konca roka poraziť Rusko, lebo potom príde Trump a vojna sa skončí
vo ficových slovách nie je potrebné nič dešifrovať. Povedal ich ako ich povedal a vedel veľmi dobre, prečo ich povedal. Určite mal infomrácie o vyjadreniach opozičných politikov, najmä saskárov a progresívcoch aj médií, po atentáte, tak preto sa držal Fico hesla: ako so do lesa volá, tak sa z lesa ozýva
hertog a čo chcel tým autor príspevku povedať? Aby niekto toleroval vierovyznanie a slobodu náboženstva to musí byť kresťan katolík -farizej? Sotva.
ja sa domnievam, že pokiaľ bude súčasná opozícia v politike k žiadnému zmieru nepríde, keby bol Fico aj anjelom. Opozícia to má v génoch zakódované a s takými len tvrdo a nekompromisne
vyzerá to tak, že ak bolo viac volebných obvodov, napr. 8, bolo by nutné aj zvýšiť volebné kvórum z 5 % na 10 % a to by boli v parlamente maximálne 4 strany
Lipavský môže dávať pokyny akurát vrátnikovi na českom ministerstve zahraničných vecí, nie ruskému veľvyslancovi
ale americké tajné služby určite dodajú fotomateriály šrapnelov kazetových bômb, ktoré používajú Ukrajinci a Amíci, že to boli Rusi, ako ukázavali fotografie zbraní hromadného níčenia v Iraku
Odporúčame