o Čechoch vždy bolo známe, že boli pápežskejší než pápež
o Čechoch vždy bolo známe, že boli pápežskejší než pápež
sú to slovenské / persona non grata/, obaja. Slovensko kolaborantov nepotrebuje
musíš prepáčiť, ale na agresívnych progresívnych hlupákov nereagujem
tú žiadosť si miesto Fica zrejme podpísal ty osobne
dovoľ aby som sa zasmial, si srandista, ak uvádzaš zdroj informácii Eurostat
blbeček , z odbornej literatúry krízového riadenia z polovice 80 tych rokov. Autormi boli dvaja infektologovia z odboru krízového riadenia na federánom ministerstve zdravotníctva. A na základe tejto analýzy Rada obrany okresu Čadca usporiadala cvičenie zdravotníckych jednotek CO na futbalovom štadine v Krasne nad Kysucou, kde sa nacvičovala činnosť Oddielu lekárskej pomoci v spolupráci so zdravotníckymi družinami za závodov z okresu na tému: Napadnutie územie okresu zbraňami hromadného ničenia - bojovými biologickými prostriedkami
ale veď už táto vláda neplatí už máme novú vládu aj prezidenta
v Sýrii ruské vojská rozdrvili gangstrov platených USA, ktorý strážia zlodejov ropy pre USA
všetci čestní a poctiví Slováci mu želajú veľa zdravia a sily, aby sa čím skôr zdravotne dostal do normálu
a to len preto, že som mu argumentami vyvrátil článok, že nemal pravdu
alebo keď Fica prišli policajti bezdôvodne zatknúť, lebo sa chcel zúčastniť na proteste a dokonca ho chceli lipšici a čirulláci zatvoriť do kolúznej väzby a tiež bez príčiny. To si má nechať Fico ľúbiť a byť voči takýmto lotrom zmierlivý?
kto mi prvý v diskusii v Pravde vynadal do kok..ov bol bývalý novonastúpený šéfredaktor pravdy Erik Potocký
a to má byť Fico slušný k niekomu, kto ho nazýva Hitlerom, kto naňho strieľa, kto chodil pred Bonaparte so šibenicami a na nich Fico, kto nosil v bratislavských uliciach plagáty Fico do basy, Fico je zlodej a podobné progresívne zverstvá? Na takých len ostro a tvrdo, takým sa ustupovať nesmie
a pritom tu Naď vybliakával, že za koľko stámilionov nám Amíci zmodernizujú letisko Sliač za to, že dáme Migy Ukrajine
kto by už len veril naším médiám, dennodenne nás klamú a zavádzajú
oni neboli pred koncom životnosti fyzicky, len sa nesmela na ních prevádzať údržba, lebo Rusi.........
žiadny Slovák by z pláce Ukrajinca nevyžil na Slovensku, preto sú nútení utekať od rodín do zahraničia, a by ich uživili
Odporúčame