budú im ho nosiť v kýbloch
budú im ho nosiť v kýbloch
Fico sa zaujímal o taktickotechnické dáta tých kosiacich kombajnov, lebo v škole ho naučili básničku: Môj otec je taktorista....... Aj ja si na ňu pamätám
verím, že už tento rok toto slovenské obilie nepôjde do Nemecka, ale zostane na Slovensku a vláda zaplatí jeho pestovateľom takú istú cenu ako Nemci, aby sme už konečne nemuseli jesť ten chlieb z ukrajinského obila, ktorý ani svine nechcú žrať
znamená to, že nie je bratislavsé pomýlené pánča, ale roduverný Slovák, správny chlap na správnom mieste
tak to tu tí preškolení cintulovci prezentujú, ako keby sa Fico dopustil tým, že prišiel na pole, ťažkého zločinu vlastizrady , znásilnenia oranžových progresívnych jeptišiek a ožobráčil Slovensko
Novinári pri záberoch z Kyjeva a dopustili detskej chybičky krásy. Teraz ukazovali v správach zábery z Kyjeva a vedľa zasiahnutej nemocnice bolo vidno úplne zničené haly alebo také niečo podobné s viacerými vysokými vchodovými vrátami. Zrejme tam boli tí " zahraniční civili" . Cez tie vchodové vráta prenášali choré detičky.
teraz ukazovali v správach zábery z Kyjeva a vedľa zasiahnutej nemocnice bolo vidno úplne zničené haly alebo také niečo podobné s viacerými vysokými vchodovými vrátami. Zrejme tam boli tí " zahraniční civili"
ak Rusi použili riadené strely a nie drony , tak išli naisto a jednalo sa o zbrane zbraňové systémy alebo muníciu
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++
čo to znamená pre poľnohospodárov, ak počas zberu úrody príde k ním hlava štátu alebo premiér, to bratislavské panelákové alebo kaviarenské pánčatá nikdy nepochopia
ten Hlina ja katastrofálny hlupák, len čo otvorí ústa , vždy sekne vždy nejakú kravinu či koninu
certifikovaný ekonom by nikdy neporovnával deficit štátneho rozpočtu so zlatým pokladom, je to diletantské
VŠ tu nemôžu zostávať, lebo tu nemajú šancu nájsť si prácu, jedine v montážnych halách, ale za tie peniaze nemajú záujem a ak, aj to len na dohodu
progresívci tam budú mať kermaš
a prídu aj pani Čaputová, aj pán Kiska?
vojna na Ukrajine začala Majdanom, majdan sputili Amíci. Ke´d Rusi prišli do Donbasu už bolo všetko rozbombardované, , ale Rusi to neboli, občania a deti poutekaní do Ruska,
Odporúčame