to by mohlo vyčísliť len ministerstvo sociálnych vecí a rodiny spolu s ministerstvom zdravotníctva, ale z Bruselu je zákaz
to by mohlo vyčísliť len ministerstvo sociálnych vecí a rodiny spolu s ministerstvom zdravotníctva, ale z Bruselu je zákaz
nepoznám ani jednu zahraničnú firmu na Slovensku, ktorá by platila daň zo zisku, akurát dane z príjmu odvádzajú ich zamestnanci
v laboratóriách kde ten vírus vypestovali v polovici 80 tych rokov ho pomenovali Horúčka Skalistých hôr alebo Q horúčka
je to katastrofa počúvať tých nevedomých , nesvojprávnych ,zmagorených popletencov na slovenských televíziách, dokonca aj českých
aj môj dobrý známy v mojom veku bol pred tromi rokmi na čučoriedkách a jedol aj priamo trhané, bez umytia a tiež na toto zomrel. Ked mu ti diagnostikovali, už mu nebolo pomoci
opäť detinsky naivná, doslova hlúpa otázka, že to človeka uráža, zdravotná poisťovňa nemôže byť firma, Zákon o zdravotných poisťovniach nemá nič spoločne so žinostenským zákonom, resp, zákonom o fyzických či právnických osobách
kolísalo to, ako v ktorom roku
detinsky naivná a dokonca priblblá otázka, hodná slovenského novinára, či si nesledoval, ako si prispôsobovali zákony mečiarovci, dzurindovci, napr. privatizačný zákon, zákon investičných fondoch , zákon o zrušení kupónovej privatizácie, zákon o strategických podnikoch, bolo ich viacero
kedy pre vojnou, pred druhou svetovou? Všeobecná nikdy nebude vykazovať zisky, lebo tá musí hradiť úplne všetko, aj to, čo súkromné poisťovne nehradia, aj za tých ktorí nepracujú, za dôchodcov ,matky na materskej, zdravotné a lekárske výkony za cudzincov, turistov a pod.
potom čo pôsobí veľmi negatívne na správanie sa poisťovní, že príde Fico, zakáže zdravotným poisťovniam zisky, prídu pravicové vlády a zisky zdravotným poisťovniam povolia a tak to ide dookola hore, dole
keď všetko prebiehalo podľa vtedy platných zákonov
hneď mi príspevok vymazali, keď som napísal, že VšZP je stratová kvôli ukrajinským utečencom
vtedy sa debatovalo pragmaticky, konštruktívne, dnes prevažne pravicoví diskutéri nič iné nevedia len urážať svojich oponentov vulgátrne im nadávať, skrátka hotová demokratická katastrofa. Je to možno dôsledok aj toho, že národ ohlupieva, čo bolo múdre a rozumné buď utieklo alebo zomrelo a to hlúpe, pologramotné s maduridou bez maturity z matematiky tu zostalo a rozosieva nenávisť a zlobu
Pamätám si debaty na Pravde, Aktualitách pred 15 ,20 rokmi, bola to radosť diskutovať. Článka mali úroveň aj jednotliví diskutéri, bolo poznať, že debatujú rozumní, slušní , ľudia. Až Sulík a Matovič v politike bol taký zvrat v normálnosti a korektnosti, ale "Kuciak" bol taký míľník, ktorý znamenal bod zlomu, odvtedy vládu špina nenávisť, zloba, urážanie oponentov, skrátka do politiky a médií sa vrátila doba neandertálska
ja sa domnievam, že tu niet čo vyšetrovať, skutočný vinník je každému súdnemu človeku jasný, akurát sa to nesmie povedať nahlas.
ak by VšZP nemusela financovať zdravotné úkony ukrajinských utečencov, až tak stratová by nebola
za komunistov tento problém neexistoval, lebo ak zbadal poľovník líšku mohol okamžite strieľať. Dnes chránia všetko, len človeka nie
my vieme, že zelený mužíček je najväčší cigáň na svete, ešte väčší ako Matovič s Grohlingom
Odporúčame