Slovensko dodáva zadarmo elektrinu nielen občanom Ukrajiny, ale americkým, nemeckým, holandským skrátka západným firmám pôsobiacím na Ukrajine
Slovensko dodáva zadarmo elektrinu nielen občanom Ukrajiny, ale americkým, nemeckým, holandským skrátka západným firmám pôsobiacím na Ukrajine
zrejme autor nemá odvahu trefne pomenovať konkrétnych ľudí, ktorí sú zodpovední za tento stav, nepomenováva tento totalitný politický systém, kam Európa smeruje ,nepredkladá návrhy, aké je východisko z tejto slepej uličky, v ktorej sa celá Európa nachádza
cintulovci sa nemôžu zmieriť s tým, že nevyhrali voľby a preto nevládnu. Nemajú strpenie demokraticky vyčkať do ďalších volieb a preto stvárajú míľniky v domnienke, že vraždy im dopomôžu k znovuovládnutiu spoločnosti
tak cintulovci, hra sa skončila, koniec fašizácie Slovenska nastane právny štát
treba opäť povolať do vlády komunistov a hneď spotreba betóny dramaticky stúpne
Slováci to vedia, akurát matovičovláda, hegerovláda, odorovláda, radičovláda a dzurindovlády to nevedeli
to tí treťosektoroví *"odborníci" a ekonomovia aj Brusel nevidia , kam zo Slovenska utekajú peniaze, to nevyzývajú šetriť, len podľa ních treba šetriť na vlastných dôchodcoch
na Ukrajine elektrina jedine grátis, veď Slováci to zaplatia, majú peˇnazí dosť
to akurát pojedol ten hnusný chlieb, ktorý sa ani krájať nedá z ukraijsnkého obila, čo ani svine nechcú žrať a teraz má zdúvanie brucha
to ale progresívci behávali do Bruselu Slovensku škodiť a udávať ho
len škoda, že to naše slovenské obilia pôjde do Nemecka a bude ho jesť aj Leyenová, pritom Leyenová nám zabezpečila to ukrajinské , ktoré ani svine nechcú žrať a nám z neho pečú chlieb
Britána preto odišla z EÚ, lebo sa na tú babrácku politiku neschopných bruselských papalášov nemohla pozerať
ako keby Európa nestrácala, stále sú to spojené nádoby
ja sa domnievam, že nastáva v Británii historický zlom
je to trochu pritiahnuté za hlavu. V pražskej Ruzyni je povolené vo fľaške mať max, 100 gramov peny na holenie, neotvorenej , ale v obchodoch je balenia 110 gramov, takže vám to pražsky colník, odborne preškolený , drzo zoberie
škoda len, že názor autora nezdieľa palestínsky ľud, ktorý je vyháňaný Izraelom zo svojích domovov a zaberaním územia
súčasná politika USA je verným odrazom stavu Bidena - chorá
je pravdou, že to čo priniesli do politiky Matovič, Čaputová, Šimečka, Sulík to celých 30 rokov slovenská politika nepoznala. Bol tu aká taký politický zmier, ale príchod hore menovaných + Lipšic , Mikulec/ čurilláci/, znamenal pre Slovensko nástup fašistického štátu ako hovoria bratia Česi " se vším všudy"
posledné temer štyri roky na Slovensku boli vrcholným dielom progresivizmu, matovičovizmu, čaputizmu, sulíkovizmu a čo sme si pri nich zažili škoda to opakovať. Bolo to triapol roka hrôzy, biedy, strachu a utrpenia pre o občanov Slovenska
Odporúčame