je to predsa len hlúpa baba
je to predsa len hlúpa baba
tí opoziční majú divné názory, nepovažujú vôbec za demokratické, ak ich prezident neposlúcha a neskáče ako oni pískajú
tak sa ho predsa len nepodarí demokratom do volie bez príčiny zatvoriť
kiež by americká podržtaška Korčok mal toľko cti, charakteru, inteligencie a sociálneho cítenia ako " ficova podržtaška" tak by možno aj bol prezidentom
vola a hlupáka nemôžeš uraziť, ak o ňom hovoríš pravdu
teraz si pozrel ústavu a článok124 nič nehovorí o postupe pri prijímaní zákonov, ty progresívny kindermudrľant
ano, ja mám síce len inteligenciu priemerného foxteriéra, ale viem, že ústava nemá paragrafy, ale články, takže ústava žiadny paragraf 124 nemá, ale to ty po americky vyštudovaný vzdelanec nemôžeš ani tušiť
uraziť a ponížiť možno aj pekným a slušným slovom a na to je Šimečka špecialista, ako bola špecialistom aj Čaputová
keď pán premiér Fiala vykopali vojnovú sekeru, už ťažko hovoriť o nejakých pre obe strany užitočných rokovaniach, už to bude len také prázdne mlátenie slamy
čo je právna gramotnosť na to stačí inteligencie priemerného foxteriéra, akurát opozícia to nevie
autor presne vystihol situáciu v celej EÚ aj na Slovensku, nakoľko z EÚ vzniká nový žalár malých národov
u nás sú zreteľnými predstaviteľmi toho upadajúceho ľudstva, matoviči, šimečkári, kádeháci a SaSkári
xkrát som bol svedkom, ako po prejdení vlaku veľa vodičov prechádza prejazd napriek tomu, že svetlá blikajú. Párkrát sa stalo, že za vlakom cca 1 minútu išiel montážny vozík údržbárov
práve teraz majú tlačovku certifikovaní vysokoštudovaní odborníci na ústavné právo Šimečka, Jaurová a idú podať podaniei na ústavný súd, vraj podľa ních je v rozpore s ústavou / chudáci právne nevedomí , nevzdelaní/ a úspešne im kontrujú kádeháckí farizeji tiež odborníci na ústavné právo Čaučík a Hajko. Že im nie je hanba, takáto primitívnosť právna negramotnosť
hlúpe baby, jedna hlupšia ako druhá
práve teraz majú tlačovku certifikovaní vysokoštudovaní odborníci na ústavné právo Šimečka, Jaurová a idú podať podaniei na ústavný súd, vraj podľa ních je v rozpore s ústavou / chudáci právne nevedomí , nevzdelaní/ a úspešne im kontrujú kádeháckí farizeji tiež odborníci na ústavné právo Čaučík a Hajko. Že im nie je hanba, takáto primitívnosť právna negramotnosť
kuriozotou, vlastne skôr tragédiou sa stáva fakt, že tí , ktorí sa nazývajú demokrati a odsudzujú nedemokratické totalitné praktiky a režimy, ak nevyhrajú legálne demokratické voľby, nechcú ich vôbec uznávať a robia bordel u v uliciach a štvú proti legálne, demokraticky zvolenej vláde. Takto začínali aj hitlerovskí fašisti v Nemecku
Macron nie je politik, nemá na to rozum
ak by bola prezidentkou americká agentka a členka PS, tak by poslala zákon na ústavný súd lebo by vraj išlo by o porušenie ústavy
Odporúčame