domnievam sa, že ani Fico ani Pellegríni už nebudú mať ani chuť ani snahu zaradiť sa medzi socialistov, už ich raz odvrhli, tak niet dôvod
domnievam sa, že ani Fico ani Pellegríni už nebudú mať ani chuť ani snahu zaradiť sa medzi socialistov, už ich raz odvrhli, tak niet dôvod
ak je za tým IPSOS a Denník N, tak skutočné výsledky si každý domyslí
pri týchto militaristických klamárskch slovenských médiách odteraz už len STVR bude objektívne informovať, bez cenzúry
lebo tie "naďové šroty", ktoré Nad´ vyviezol na Ukrajinu mali 36 ton, 3 člennú osádku, automatické nabíjanie kanóna, ale tie jeho " moderné" nemecké Leopardy vážili 56 tón , boli o 30 cm vyššie a mali osádku 4 členov , takže nabíjal nabíjač ručne
skôr by sme privítali, keby uviedol autor koľko členov tvorí osádka tanku, akú má výzbroj, aké elektronické či elektrické vybavenie, koľko nábojov a akých má vo výzbroji. takto je to len také prázdne taľafatkovanie o ničom
aj tak je tento tank o 2 tony tažší ako T 72
opäť sa novinársky trúd pod článok nepodpísal. Zrejme hanbí sa podpísať pod také novinárské žvásty
ja sa domnievam, že vláda robí opatrenia k rozvoju výroby elektromobilov dostatočné
do Číny bol ten vírus zavlečený z nemenovaných vojenských laboratórií, kde bol vypestovaný v polovici 80 tych rokov
tiež držím MUDr.Kotlárovi a jeho komisii všetky prsty
veľa strojárskych podnikov tam chýba, Tatra Čadca, Tatra Bánovce nad Bebravou, TAZ Trnava, Baz Bratislava ,Slovenská armatúrka Myjava, veľa farmaceutických firiem, veľa podnikov špeciálnej výroby
tiež si myslím, že povinná maturita z matematiky je znakom vyspelej spoločnosti, vyspelého školstva inak tu budeme mať samých novinárov , žurnalistov, mediálnych cirkusákov a politologov
v čom matovičovlády skrachovali pri kovide bola skutočnosť, že nerealizovali do života tak ako im to zákon ukladal " Plány činností po napadnutí zbraňami hromadného níčenia - bojovými biologickými prostriedkami" , čo v laickej reči znamená pandemické plány. Čiže matovičovlády porušili viacero zákonov.
A takého slovíčkarenie či bola pandémia alebo nebola je len zbytočná strata času. Z právneho hľadiska je podstatný skutok, ktorý vláda spáchala, že porušila zákony , resp. nepostupovala podľa zákonov
prečo je II. pilier nastavený tak, že tuneluje I. pilier, teda sociálnu poisťovňu, prečo musí sociálna poisťovňa odvádzať odvody do II. piliera aj za neplatičov a potom si to musí vymáhať sociálna poisťovňa cestou súdov a exekútorov s čím má obrovské výdavky. Prečo si to sami nevymáhajú DSSky. Je tu obrovsky veľa tých prečo, na čo dopláca, štát sociálna poisťovňa aj samotní účastníci I.piliera, len preto, aby DSSky rýžovali
ja sa domnievam, že by nová vláda mala zmeniť aj daňový zákon, aby umelci, novinári a podobná háveď platili dane v takej výške ako ostatní pracujúci
pellegríniho vláda vybavila povolenia na zbúranie Rázsoch, aj stavebné a príslušné povolenia na výstavbu novej nemocnice na Rázsochách, ale stavebné povolenia sú podľa zákona už neplatné
to čo tu zaviedol Matovič, Heger a Odor nemá s demokraciou a slobodu slova nič spoločné. Zaviedli tu teror, fašistickú totalitu, mafiánsky štát, vytvorili päťčlennú cenzúrovú komisiu, obmedzili demokraciu, ľudské práva a slobodu slova, vytvorili v erárnej kasy 20 miliardovú dieru a nik nevie ked tých 20 miliárd skončilo, Slovensko je rozkradnuté. matovič po nástupe do funkcie premiéra urobil jednu obrovskú nepredstaviteľnú blbosť / a to je slušne povedané/, že všetky za pellegríniho vlády už schválene projekty z eurofondov zrušil, takisto aj rozpracované a žiadal ich projekty spracovať a predložiť nanovo, na čo sa väčšina žiadateľov vzhľadom na vysoké náklady vykašľala a preto Slovensko nečerpalo eurofondy
všetky vyspelé ekonomiky sveta majú progresívne dane, jedine Slovensko má rovnú daň ako väčšina afirckých krajín
ja mám skôr pocit, že aj tento kvázi ekonóm, ako si píše je namontovaný v podieloch nejakej DSSky, preto tak horlí za II. pilier, lebo čo píše nemá zdravý ekonomický rozum
ak by tento článok bol fejtón by som ho bral, ale je ďaleko od pravdy. Autorka sa naivne domnieva, že Slováci nemajú mozgy v hlavách, že nematurovali z matematiky ako všetci súčasní novinári, ale majú "maduridu" ako všetci súčasní novinári. Potom sa divia, že ich politické memoáre, ktoré zverejnili, vzbudzujú u Slovákov minimálne s inteligenciou priemerného foxteriéra nevôľu a odpor
Odporúčame